ginekolog

ginekolog

Witam serdecznie, chciałabym dopytać o opinie na temat ginekologa. Konkretnie chodzi mi o Marka Dawickiego. Znacie go? Polecacie?

Nikuś23

Posty: 4

 
Przygotuj sobie wiele odpowiedzi na podstawowe pytania ginekologiczne przed wizytą. Osczędzisz sporo pieniędzy i od razu sobie wszystko w głowie poukładasz.

syrena88

Posty: 4

 
Najlepiej szukać ginekologa po doświadczeniu i certyfikatach. Trzeba również prosić o kontakty do dotychczasowych pacjentek.

pawel253

Posty: 6

 
Współpracowałam z ginekologiem Markiem Dawickim w Starogardzie Gdańskim przy ciąży :) Ginekolog miał o mnie zawsze aktualną wiedzę, bardzo dokładnie podszedł do kwestii USG, dał mi mnóstwo zaleceń, podpowiedział kilka kwestii mojemu mężowi nawet :) Na każdej wizycie ciśnienie, podstawowe badania, wywiad. Ogromna dostępność, właściwie o każdej porze. Bardzo dobrze podszedł do przekazania mi informacji o przebiegu ciąży, o grupach ryzyka, o tym co powinnam robić. Mnóstwo innych rzeczy doszło. Długoterminowa współpraca zakończona sukcesem, bo urodziłam zdrowego synka :) Jak chcesz poznać ginekologa to zachęcam do monitorowania strony marekdawicki.pl.

amrmas22

Posty: 6

 
Dla mnie jednak długoterminowy kontakt z ginekologiem jest najważniejszy, bo przynajmniej zna mój przypadek. Ciągłe zmiany nie służą jakości dbania o zdrowie.

zdziniu33

Posty: 32

 
Najbardziej doceniam ginekologów, którzy potrafią rozluźnić atmosferę i od razu wzbudzają zaufanie. Nigdy nie zawiodłam się na takim typie wyboru.

aliotos

Posty: 10

 
Niektórzy ginekolodzy doradzają również w pilnym trybie, online lub telefonicznie. Warto dotrzeć do takiego człowieka. Wiadomo, że czasami trudno wyjść do gabinetu.

Troooll

Posty: 24

 
Prywatny ginekolog tylko i wyłącznie podczas ciąży. To nic, że więcej zapłacisz, ale jest przynajmniej ludzkie podejście. To, co się dzieje teraz w publicznej służbie zdrowia to po prostu szok.

Krakus

Posty: 5

 
Pamiętaj, że pierwsze badanie ginekologiczne w ciąży trwa dość długo. Badanie położnicze, ginekologiczne, analiza stanu piersi, USG. Przyda się dzień urlopu na pewno.

edyta123

Posty: 8