Ile kosztują okulary przeciwsłoneczne?

Ile kosztują okulary przeciwsłoneczne?

Witam.

Jesteście w stanie polecić jakiś sklep z okularami korekcyjnymi? Zależy mi na przystępnej cenowo ofercie i szerokim wyborze oprawek :)

damianek45

Posty: 10

 
Kilka tygodni temu kupowałem okulary korekcyjne męskie i byłem pozytywnie zbudowany tym, jaki miałem wybór. Koszt – odnośnie tej kwestii wolałbym się za mocno nie wypowiadać, albowiem wiadomo, że to jednorazowy wydatek na kilka lat, a zapłaciłem ponad tysiąc pln. Lecz cóż, za jakość trzeba płacić.

Dydusek

Posty: 22

 
Moja córka zapragnęła niedawno zdobyć okulary dziecięce przeciwsłoneczne. Poczytałam nieco na ich temat. Obecnie szukam okularów, które posiadałyby odpowiedni filtr UV, a jednocześnie spełniły oczekiwania mojej kilkuletniej córki.

Wydawało mi się, że będzie prościej!

Acclaim

Posty: 12

 
Noszę okulary korekcyjne od kilkunastu lat, praktycznie od przedszkola. Powiem Wam, iż to kwestia przyzwyczajenia, bowiem tak naprawdę od dłuższego czasu się z nimi nie rozstaję i wcale mi to nie przeszkadza. Poniektórzy uważają nawet, iż w okularach wyglądam lepiej niż bez nich, może naprawdę coś w tym jest :)

Robuś

Posty: 47

 
Osobiście postanowiłem wybrać okulary korekcyjne, które pełnią jednocześnie rolę przeciwsłonecznych. Sporo czasu poświęciłem wyborowi odpowiednich oprawek, które koniecznie chciałem, aby były markowe.

Mogę polecić sklep http://glama.pl/?product=calvin-klein-ckj401s-600, bo właśnie w nim kupiłem produkt widoczny pod linkiem. Polecam! :)

Saren77

Posty: 15

 
Niedawno byłam u okulisty i okazało się, że mam niewielką wagę. Z tego względu rozglądam się za tym, jakie okulary korekcyjne damskie wybrać. Mam nadzieję, że uda mi się zamknąć w satysfakcjonująco niskiej kwocie. Jestem zupełnie zielona, jeżeli chodzi o okulary i koszty związane z ich zrobieniem w salonie.

Motospec

Posty: 17

 
Koleżanka polecała mi niedawno okulary korekcyjne uniseks, gdyby okazało się, że razem z mężem mamy takie same potrzeby odnośnie okularów, a jednocześnie korzystalibyśmy z nich sporadycznie. To tańsze rozwiązanie, natomiast nie wiem czy się na takowe zdecyduję.

Qumer45

Posty: 23