Suplement na odchudzenie

Suplement na odchudzenie

Jakie suplementy diety najszybciej odchudzają bez skutków ubocznych? Chciałabym zrobić listę takich preparatów i ewentualnie opublikować z waszymi opiniami na moim blogu branżowym. Jak macie coś sprawdzonego na sobie to proszę o komentarz, ewentualnie o rozmowę.

wigry00

Posty: 5

 
Zawsze warto testować nowe suplementy przez miesiąc, dwa. Dopiero wtedy pojawiają się konkretne wyniki. Jak nic nie działa to lekko podnosisz dawkę. Im większa masa ciała, tym z reguły trochę więcej trzeba wypić.

Thief88

Posty: 14

 
Każde użycie suplementu diety najlepiej skonsultować z dietetykiem i dopasować pod konkretny cel treningowy. No i najlepiej suplementy pić po treningu w tzw. okienku anabolicznym. Wtedy masz największy poziom wchłaniania do organizmu. Standardowa procedura. Dlatego większość osób na siłowni ma ze sobą shakery z białkiem po treningu ;)

Pendrzeec

Posty: 13

 
Zasada jest bardzo prosta. Nie zaczynasz odchudzania bez oczyszczania. Zapamiętaj, a mocno ułatwisz sobie życie.

Astarotaa

Posty: 32

 
Przy odchudzaniu pij koniecznie dużo wody, bo wtedy lepiej przekazujesz składniki odżywcze. Przy suplementacji naturalnie też się sprawdza. Większa wydajność zakupu, dzięki wodzie.

audi25

Posty: 11

 
Prowadzę zajęcia fitness i zumbę. Zajmuję się też sprzedażą suplementów. Wszystko testuję na sobie. W tym roku dla mnie najlepsza opcja to AmlaslimMax. Na pierwszej kuracji przez dwa miesiące poszło 3 kg i lepsza rzeźba. Wcześniej miałam bardzo dobrą sylwetkę i akurat tych 3 kg mi brakowało. Myślę, że u bardziej otyłej osoby efekt będzie jeszcze lepszy. Moje klientki też sobie chwalą.

Black_Riot

Posty: 8

 
Jak nie możesz się odchudzić standardową dietą to warto przemyśleć solidne oczyszczanie. Trzeba unormować pracę jelit, totalnie się odrobaczyć i później znowu spróbować. Z tego powodu szukaj nie tyle suplementów odchudzających, co oczyszczająco – odchudzających. Takie 2 w 1. Szkoda, że niszowa kategoria na krajowym rynku.

Ronek

Posty: 4