tania apteka w Jastrzebiu

tania apteka w Jastrzebiu

Witajcie poszukuje dobrej apteki w Jastrzebiu, jaką polecacie?

dawid123

Posty: 6

 
W Jastrzębiu to już aptek mamy ponad miarę jak na moje oko. Sam nie kupuję jakoś specjalnie często leków, ale jak jadę autem to po prostu neon za neonem, reklama za reklamą z logo aptek..

Czasowy

Posty: 6

 
Heh, no ciężka sprawa z tymi aptekami, bo niestety sprawdza się powiedzenie, że ilość nie idzie w parze z jakością. Aptek jest mega dużo, ale cenowo to wygląda delikatnie mówiąc mizernie. Moja ciotka emerytka, to jak wraca z zakupów w aptece to wygląda o 10 lat starzej z nerwów.

missioo

Posty: 7

 
Nie wiem jak to wygląda w innych sektorach, ale dla mnie największym utrapieniem są ceny za dermokosmetyki. Są strasznie drogie, a niestety na moją cerę inne produkty w ogóle nie wchodzą w grę.

Damiano

Posty: 7

 
Mieszkam niedaleko stadionu Gieksy i generalnie ja w okolicy to nie znam taniej apteki. Wszędzie jak dla mnie i na mój budżet to ceny są za wysokie. Nawet żeby jakieś zwykłe suplementy na przeziębienie kupić, to trzeba się wykosztować.

pawel253

Posty: 10

 
Nie mam może jakiegoś rozeznania w jastrzębskich aptekach, ale osobiście chodzę do apteki Zdrowit - do tej na Harcerskiej 1a. No i czy mogę na coś narzekać? Z całą pewnością nie!

Laleczka

Posty: 9

 
W sezonie alergicznym to ja w zasadzie tylko jestem gościem aptek. Tak przez cały rok to żadnych tabletek nie potrzebuję. Ale jak przyjdzie czerwiec i się zacznie pylenie traw, to bez tabletek jestem jak chodząca śmierć.

Abyss

Posty: 11

 
W tym kraju najlepiej nie chorować. To prawda. Nie tylko szpitale ledwo zipią, ale też z aptekami jest problem. Niby ministerstwa robią jakieś refundacje, ale to jest tylko kropla w morzu potrzeb.

daro77

Posty: 12