mobilna kosmetyczka

mobilna kosmetyczka

Dziewczyny, u kogo w Sosnowcu robicie hybrydy? Robiłam do tej pory sama, ale jednak nie na moje nerwy. Popełniam za dużo błędów i prawdopodobnie niszczę paznokcie. Dajcie znać ;*

audi80

Posty: 3

 
Noszę hybrydy non stop i nic mi się z paznokciami nie dzieje. Trzeba tylko racjonalnie podchodzić do zabiegu.

Gwido67

Posty: 17

 
Koniecznie zapytaj, czy mobilna kosmetyczka dojedzie do ciebie bezpłatnie, bo można się nieźle naciąć przy ustalaniu szczegółów współpracy ;)

sthEn

Posty: 3

 
Miałam problem z rozdwojonymi paznokciami. Rozwiązałam przez pedicure hybrydowy u kosmetyczki Karoliny. Inaczej CarLady :) Mojej mamie też robiła makijaż permanentny. Trwałość obliczona na dwa lata. Już pół roku nosi i jest bardzo zadowolona. Nic się nie dzieje, żadnych uczuleń. Ze względu na to, że jesteśmy stałe klientki to doszedł miły rabat ;) Do Jaworzna pani Karolina dojeżdżała za darmo. Za transport się nie liczy, tylko za konkretną usługę. Warto wcześniej oczywiście zaznaczyć, czego oczekujesz.

Alaneq

Posty: 6

 
Zaproś kilka koleżanek na sesję u mobilnej kosmetyczki. Opłata powinna wynieść mniej. Można jakiś rabat grupowy wynegocjować w razie czego ;)

Woli007

Posty: 23

 
Koszt makijażu permanentnego u dobrej kosmetyczki to w okolicach 700 – 1000 złotych. Dwa lata trwałości spokojnie i czasami dochodzą zniżki przy nawiązaniu dłuższej współpracy. Warto w takki sposób szukać. U mnie po makijażu permanentnym nie było żadnych skutków ubocznych.

Mr Boks

Posty: 7