Gabinet dentystyczny w Łodzi

Gabinet dentystyczny w Łodzi

Jakich dentystów w Łodzi z czystym sumieniem polecacie? Przydałaby się możliwość leczenia zębów dziecka w gabinecie stomatologicznym. Dawajcie znać :)

audi80

Posty: 2

 
Wcześniej zawsze proś dentystę o przedstawienie cennika. Jeżeli na stronie internetowej gabinetu nie ma podanych cen obsługi to za bardzo ryzykujesz.

Rico

Posty: 6

 
Zawsze proś dentystę, bo nie każdy to robi, aby powiedział ci, czy z dziąsłami wszystko w porządku. Problemy dziąseł mogą powodować rozchwianie, a w skrajnych przypadkach utratę zębów.

Dervyl

Posty: 15

 
Jeżeli w gabinecie dentystycznym trzeba zamawiać wizytę z pewnym wyprzedzeniem to dobrze świadczy o wartości usług. Zapytaj zatem zawsze, jak jest w konkretnym gabinecie z obecnym grafikiem i czy mają wielu klientów do obsługi.

bartolini

Posty: 13

 
Dobrze jest zorganizować sobie leczenie zębów wyłącznie w jednym miejscu, żeby nie biegać na diagnostykę do jednej placówki, a po protezy do innej. Oceń koniecznie, czy twój przyszły stomatolog robi zdjęcia RTG i ma dział chirurgii stomatologicznej. To już dość wysoka specjalizacja.

edyta123

Posty: 4

 
Dobrze, jeżeli gabinet dentystyczny posiada zaplecze diagnostyczne i zabiegowe w jednym lokalu. Zdjęcia RTG to obowiązkowa sprawa w większości przypadków.

komspid

Posty: 25

 
Chodzę wyłącznie do gabinetów dentystycznych prywatnych, bo usługi na NFZ strasznie mnie rozczarowały.

Kidi

Posty: 17

 
W łódzkim gabinecie stomatologicznym smiledent.com.pl korzystałam z licówek zębów przednich. Kształt i kolor licówki został wręcz w 100% dopasowany pod specyfikę dotychczasowego uzębienia. Dodatkowo udało mi się wyeliminować mało estetyczną szparę między zębami. Weszłam pierwszy raz do tego gabinetu i od razu mi się spodobało. Czysto, jasno, profesjonalnie, długie godziny przyjęć, obsługa rewelacyjna, żadnych problemów. Do tego leczenie stomatologiczne absolutnie bezbłędne i bezbolesne. Naprawdę wiele osób ich sobie chwali :) Ja dostałam wcześniej polecenie od koleżanki to teraz zwracam, aby inni korzystali :)

Klakier

Posty: 21

 
Przed każdym zabiegiem poproś stomatologa, aby wyjaśnił ci zakres czynności i ewentualne powikłania oraz na co masz uważać. Nie lubię osobiście niepewności podczas siedzenia na fotelu stomatologicznym :)

hubertus

Posty: 7