Dobre ubezpieczenie

Dobre ubezpieczenie

Z jakiego ubezpieczenia na życie korzystacie? Gdzie się opłaca płacić składki? No i gdzie te składki są w miarę niskie, ale gwarantują sensowne świadczenia?

TomekK

Posty: 12

 
Myślę ostatnio o dodatkowym ubezpieczeniu. Jakieś tam niby mam w pracy, nawet w banku nam oferowali jakiś czas temu jakąś polisę, także tam też coś z żoną mamy na wypadek śmierci. Ale kolejna nie zaszkodzi, przezorny zawsze ubezpieczony;)

piehoot

Posty: 15

 
Rynek ubezpieczeń się mocno rozrósł ostatnio, teraz rzeczywiście atakują nas całą masą polis z różnych kierunków, o różnym zakresie i zróżnicowanych wysokościach stawek, trudno się połapać w tej ofercie.

czerwin_09

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o szybką likwidację szkód, nawet w ciągu dwóch dni od zgłoszenia to ja bym polecał Otwartą Grupę na Życie – www.otwartagrupanazycie.pl. Mam tutaj polisę i faktycznie likwidacja szkód nie zajęła im więcej niż dwie doby. Taką obsługę to ja lubię.

aLIMER56

Posty: 18

 
Najczęściej to wykupuję sobie NW, bo często robię jakieś bardziej ekstremalne eskapady...wspinaczka górska i te sprawy, także dla mnie taka polisa to podstawa. Nie jest ona droga, a daje jakieś tam poczucie bezpieczeństwa.

ładn45

Posty: 8

 
Ja to jestem aktualnie bez żadnego ubezpieczenia i jakoś żyję. Choć nie powiem, żeby się nie przydało. Pracuję o dzieło, więc pracodawca mnie nie ubezpieczy, a opłacać składki gdzieś to mnie tak średnio stać.

kubaraj

Posty: 25

 
Słyszałem, że niektórzy to sobie nawet kota czy psa ubezpieczają:P Jeśli te rasowe to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale mieszańca? :) Ludzie są dziwni.

GGregbard

Posty: 13

 
Ja mam taką polisę, która bierze pod uwagę naprawdę całą masę zdarzeń, które mogą wystąpić. Nawet możliwość urodzenia chorego dziecka mam braną pod uwagę i wtedy są wypłacane świadczenia.

marysss

Posty: 21

 
Mój znajomy sprzedaje polis to z nim pogadam. Sam u niego kupowałem, ale to było już jakiś czas temu, może mają teraz coś nowego w ofercie. Popytam. Pozdrawiam!

Sweeperx

Posty: 22

 
Tak prawdę mówiąc to raczej niskie mają składki przy różnych polisach na życie. Czym jest jakieś 5 dych miesięcznie w porównaniu z możliwością uzyskania załóżmy 100 tyś w razie WU. To się kalkuluje, a poza tym – nigdy nie znasz dnia, ani godziny, różne przypadki chodzą po ludziach.

eloop

Posty: 16