Leasing samochodowy

Leasing samochodowy

Muszę ubezpieczyć wóz. Mam już prawko piętnaście lat, jazda zupełnie bezszkodowa. Orientujecie się gdzie można kupić AC z jakąś fajną zniżką? Proszę o namiary na sprawdzone, rzetelne firmy!

Pozdrawiam.

Jjoannna

Posty: 24

 
Ja to na samo słowo – kredyt, reaguję lekkim stresem:p To chyba przez tę hipotekę. Tak szczerze, to już wolę sobie zakupić trochę gorsze auto, niemniej jednak zapłacić za nie z góry gotówką i mieć potem luz. Lepsze to niż się stresować, czy rata zapłacona, czy odsetki narosną itd. No, niemniej jednak wiadomo – co kto lubi.

Pozdro!

@MarcusKing

Posty: 33

 
Mam parę pomysłów, jeżeli chodzi o porządny leasing. Parę firm już stestowałem na własnej skórze:P Nie zawsze były to pozytywne doświadczenia – niestety. Dzisiaj korzystam z oferty firmy http://www.cls.pl i ich akurat mogę polecić. Oferta szyta na miarę. Tego brakuje na rynku. Warunki dopasowane do potrzeb i możliwości klienta. W zależności od tego czy masz mały, czy średni biznes, czy dopiero zaczynasz, czy jesteś już uznaną marką – taki dostaniesz leasing.

Hihi_WWW

Posty: 21

 
Mam kilka kredytów samochodowych na oku. Myślę o jakimś mniejszym, lecz nowym aucie. Trochę mnie przeraża oprocentowanie w poniektórych bankach. Chętnie bym skorzystał z jakiejś tańszej alternatywy, zarówno dołączam się do pytania z wątku – skąd kredyt?

Ppako72

Posty: 37

 
Hej.

Z mojego doświadczenia wynika, iż auto na kredyt to jedna z lepszych opcji. W sumie długo się wzbraniałem przed kredytowaniem i kupowałem tańsze, niemniej jednak też gorsze auta. Ciągle do nich dokładałem niewątpliwie...A ostatnio kupiłem nówkę sztukę i śmiga jak trzeba, praktycznie zero wizyt u mechanika.

234_9867

Posty: 35

 
Kilka samochodów w leasingu mam obecnie i sobie chwalę tę opcję. Wiele zależy od firmy, która obsługuje leasing, albowiem jest trochę naciągaczy, jak w każdej branży. My mamy taką zaprzyjaźnioną ekipę we Włocławku, od których wzięliśmy już sporo dostawczych w korzystnej cenie.

mikesmith0103

Posty: 24

 
Nie wiem, czy słyszałeś o mojej firmie, ale myślę, że pożądane byłoby ją sprawdzić. CLS Leasing to marka z 10 letnim doświadczeniem na rynku. Obsługują firmy, ale też klientów prywatnych. Mam u nich leasing na auta ciężarowe i jestem zaspokojony. Dbają o klienta. Nie jest tak jak w sporo innych firmach, że jak podpiszą umowę to już ich konsument nie interesuje. Profesjonalne podejście i zatem ludzie ich wybierają.

need

Posty: 28

 
Jeśli miałbym coś doradzić odnośnie kredytów, to pożądane byłoby też sprawdzić inne fora, popytać znajomych, natomiast nawet odwiedzić konkretne firmy, zobaczyć jak się tam zajmują klientem. Mnóstwo można się dowiedzieć na takiej – wizytacji :)

Powodzenia w poszukiwaniach!

koooscislaw

Posty: 27