Magazyny językowe

Magazyny językowe

Dobry sposób na szybkie i przyjemne nauczenie się języka hiszpańskiego – ktoś coś podpowie? ;> Jakoś przez słowniki i podręczniki, które mam to mi wiedza nie chce wejść do głowy :P

labuh

Posty: 6

 
Każdy ma swoją metodę nauki. Jedni wolą słownik i zakuwać słówka, inni wolą praktycznie się uczyć, czyli dużo rozmów...trzeba znaleźć swój indywidualny system. No jeszcze czytanie tekstów w języku obcym też dobrze ćwiczy. Polecam.

Bryzyt1

Posty: 19

 
Mnie się zdarzyło podczas nauki do matury korzystać z magazynów od Colorful Media i powiem, że to fajna alternatywa, jak kogoś nuży nauka. Mnie nużyła ;P Ale z takim magazynem było o niebo lepiej – mega ciekawe teksty, napisane fajnym żywym językiem, zdałem maturę na 90 proc ;P Swój magazyn kupowałem poprzez serwis www.magazynyjezykowe.pl. Mają też inne wersje językowe jak coś. Joł!

Ichigo

Posty: 20

 
Coś tam słyszałem o jakiś skutecznych, super szybkich metodach nauki, ale nie miałem okazji z żadnej takiej opcji skorzystać. Najlepiej to wyjechać do obcego kraju i w taki sposób ćwiczyć moim zdaniem. Tego najlepszy podręcznik nie zastąpi.

Czarek

Posty: 16

 
Zdawałem maturę z angielskiego i powiem, że większość to się nauczyłem podczas lekcji, nie musiałem brać żadnych korepetycji, ani kursów sobie robić. To co się w szkole nauczyłem to mi stykło żeby dobrze zdać.

doprzodu

Posty: 13

 
Myślę od dłuższego czasu żeby się wybrać na jakiś kurs języka obcego i w sumie najbardziej chciałbym się nauczyć chińskiego. To jest moim zdaniem perspektywiczny kierunek....Ale czasu za bardzo nie mam na takie kursy...

Kitas

Posty: 12