znacie jakieś dobre agencje ubezpieczeniowe w Mysłowicach?

znacie jakieś dobre agencje ubezpieczeniowe w Mysłowicach?

Poszukuję profesjonalnego i skutecznego doradztwa ubezpieczeniowo-finansowego w okolicach Katowic. Ruszam z nowym, dużym projektem i dlatego zależy mi, żeby wybrać rozwiązania, na naprawdę wysokim poziomie.

Posty: 8

 
Od zawsze korzystałam z usług www.rcu.pl , bez względu na to z jakiego ubezpieczenia chciałam skorzystać. Tak mi się spodobała współpraca z nimi, że ukończyłam doradztwo z zakresu finansów i ubezpieczeń i teraz współpracuje z nimi jako agent ubezpieczeniowy na bardzo dobrych warunkach.

iDoRy

Posty: 21

 
Wybierając agencje ubezpieczeniową warto zapytać i poczyta na różnych forach internetowych o opinie, aby nie dać się zrobić w przysłowiowe bambuko i nie przepłacić. Niestety oszustów nie brakuje.

Posty: 6

 
Za nim się cos wybierze, warto do tej rozmowy się dobrze przygotować i przedstawić czego oczekujemy, tedy możemy sprawdzić, ze agent jest naprawdę dobrze przygotowany. Jednak, jest teraz duża konkurencja i agencje ubezpieczeniowe starają się zazwyczaj naprawdę dobrze realizować swoje zadania i mają klientom wiele doz zaproponowania

Oct714

Posty: 11

 
W Internecie są różnego rodzaju wyszukiwarki, wystarczy wpisać co nas interesuje i porównają. Choć jak tak myślę, to chyba agent jest lepszym rozwiązaniem, zawsze osobisty kontakt jest na in plus.

ertumer67

Posty: 13

 
Trzeba rozróżnić agentów i brokerów, agent działa i imieniu firmy, a broker w imieniu klienta. Sam sobie odpowiedz, które rozwiązanie jest najbardziej korzystane dla Ciebie

visca

Posty: 23