Porównywarka OC

Porównywarka OC

Hej kierowcy, witam ;-) Gdzie macie wykupione OC plus AC? Zastanawiam się nad przejściem do innego ubezpieczyciela ale też wcale nie jestem pewien czy ktokolwiek mi zaproponuje coś taniej. Jak to sprawdzić, korzystacie z jakiś porównywarek internetowych kalkulatorów itp.?

Yuri20 

Posty: 1

 
Ja to co jakiś czas lubię sobie rzucić okiem na stawki za AC które daje konkurencja. Jak na razie nic tańszego niż to co płacę nie znalazłem, ale dobrze jednak trzymać rękę na pulsie, bo po co przepłacać, skoro ktoś wyliczyłby niższą składkę?

andrew66

Posty: 4

 
Teraz dużo nowych towarzystw ubezpieczeniowych się urodziło na rynku i zawsze tak jest z tymi nowymi markami, że trochę kuszą a trochę jest niepewność, bo tak naprawdę nie wiadomo czego się po nich spodziewać.

labuh

Posty: 7

 
Teraz te firmy ubezpieczeniowe to mają niezłą ofertę moim zdaniem dużo się zmieniło na plus, poprawiła się jakość obsługi, warunki są generalnie bardziej w czytelnej formie podane.

pawel253

Posty: 12

 
Im więcej polis się sprawdzi przed podpisaniem umowy tym lepiej. Lepiej mieć rozeznanie niż płacić za kota w worku, na chybił trafił. Długo mi nie zajęło załatwienie OC/AC przez stronę rankomat.pl. Można w niecałe 10 minut sobie wyliczyć składki w różnych dziesięciu firmach, wszystko online, łatwo, miło i przyjemnie ;>

erwin_15

Posty: 12

 
Mam zamiar za jakiś czas zmienić sobie ubezpieczyciela i robię powoli mały wywiad, pytam znajomych, szukam przez porównywarki, na pewno chcę sobie tych ofert i opinii trochę ze sobą zderzyć.

Winect56

Posty: 8

 
Nie pogardziłbym niższą składką za OC ale jak na razie to nic takiego mi raczej nie grozi, bo parę dni temu miałem stłuczkę, ponoc z mojej winy, mam trochę inne zdanie, ale goście z drogówki nie dali się przekonać ;P

GGregbard

Posty: 7

 
Warto te kilkanaście minut moim zdaniem poświęcić na poważniejsze sprawdzenie ofert niż wybieranie pierwszej lepszej jaka się napatoczy byle szybciej mieć OC. W 9/10 przypadków na pośpiechu się traci.

Babeczka

Posty: 12

 
Jestem ciekaw kto i kiedy wymyślił w ogóle coś takiego jak – ubezpieczenia. Podejrzewam że mógł to być jakiś Amerykanin, u nich wszystko zawsze było „pierwsze”. Ktoś się orientuje gdzie pierwszy raz OC sprzedano?

edyta123

Posty: 9

 
Na pewno im samochód mniej sportowy, z mniejszą ilością koni pod maską tym te ubezpieczenia będą tańsze. Jak ktoś jeździ wyścigówką to i koszty będą wyższe bo większe ryzyko wypadku.

Hoteowo24h

Posty: 15