Porównywarka OC

Porównywarka OC

Czy podpisywanie polisy OC przez internet jest faktycznie tańsze niż w oddziałach stacjonarnych? Ostatnio się zdziwiłem, że różnice podobno dochodzą do wielu procent? Czy to prawda?

włodek

Posty: 1

 
Typ auta i doświadczenie, cechy kierowcy mają największy wpływ na wartość ubezpieczenia samochodowego. Tego niestety nie przeskoczysz.

Yuri20

Posty: 2

 
Na podpisywaniu online spokojnie zaoszczędzisz te 10%, a jak się postarasz to i 20% czasami wyjdzie, ale to już zależy od TU.

xxx000

Posty: 14

 
Zawsze pod koniec roku podnoszą ceny ubezpieczeń komunikacyjnych, więc to jeden z najlepszych momentów, aby sobie coś taniego dopasować.

taxi22

Posty: 28

 
Niestety OC na pewno jeszcze wzrośnie, więc cenowo teraz opłaca się tylko porównywać. Czasy bardzo taniego ubezpieczenia komunikacyjnego podejrzewam minęły bezpowrotnie.

pawel253

Posty: 11

 
Powiem krótko, że można na OC mocno zaoszczędzić. Wszystkie TU masz skupione w porównywarce kalkulator-oc-ac.auto.pl, więc możesz porównywać ogólnie cały rynek lub wybrać konkretne TU i sobie z ich kalkulatora już skorzystać. Dla mnie ok narzędzie.

Miki

Posty: 2

 
Tylko pamiętaj, że tańsza polisa to często sporo problemów z ogólnymi warunkami ubezpieczenia.

bartolini

Posty: 7

 
Nigdy nie rezygnuj z rozmowy z agentem, bo jednak niezależny specjalista jest w stanie naprawdę podrasować ofertę. Do tego ma często własne grupy zakupowe.

labuh 

Posty: 2

 
Trzeba pokombinować też z promocjami, bo przed nowym rokiem na pewno coś się pojawi w większości towarzystw ubezpieczeniowych.

Czertuś_00

Posty: 5