Porównywarka OC

Porównywarka OC

Gdzie kupić tanio OC? Pierwszy raz w życiu będę taką polisą typowo samochodową kupował i nie za bardzo mam rozeznanie – kto co i ile bierze? :P A wiadomo, że nie chciałbym przepłacić bo milionerem – jeszcze – nie jestem...:D

alek44

Posty: 1

 
Najlepiej to sobie internetowo porównać polisy, nie trzeba nigdzie chodzić wystarczy jakąś porónywarkę odpalić. Mi się sprawdził rankomat -rankomat.pl. Kupowałem przez nich OC i AC, wyszło sporo taniej niż płaciłem wcześniej. Prawda jest taka, że ceny to się potrafią mega różnić między różnymi ubezpieczalniami.

sthEn

Posty: 12

 
Na początku jak sobie kupiłem pierwszy samochód to ubezpieczenie wziąłem na ojca, taniej to wyszło choć z drugiej strony taka opcja ma też swoje gorsze strony, jakby nie było, wystarczyłaby jakakolwiek kolizja i ojciec by o wszystkim wiedział.

Wwalczuś

Posty: 4

 
Z biegiem lat i wyjeżdżonych kilometrów składki spadają. No chyba że ktoś jakiegoś dzwona zaliczy to wtedy faktycznie można zapomnieć o małym ubezpieczeniu. Także ja to zawsze na drodze wychodzę z założenia, że śpiesz się powoli to najlepsza dewiza.

sląskwroc88

Posty: 7

 
Najważniejsze to jeździć bez jakiś większych wypadków i przygód, można po takiej bezszkodowej jeździe faktycznie liczyć na to, że płacenie ubezpieczenia nie będzie drażliwym tematem.

Reg00

Posty: 27

 
Nie mam jakiejś konkretnej wypróbowanej porównywarki choć parę razy planowałem właśnie w taki sposób poszukać, ale jakoś do tych intenretowych wynalazków to nie mam do końca przekonania.

Alamo

Posty: 26

 
Trudna sprawa jest z tymi polisami, ofert nie brakuje a w ogóle to mam wrażenie że co chwila pojawiają się nowe firmy, nowi ubezpieczyciele. Choć ja to akruat jednak mam zaufanie większe do tych starszych firm, które już od paru lat co najmniej na rynku są, na nowości reaguję z dystansem.

wiesław11

Posty: 4