Jak działa ubezpieczenie za granicą??

Jak działa ubezpieczenie za granicą??

Witam, wyjeżdżamy z dziećmi w podróż i szukamy ubezpieczenia podróżnego, chodzi nam również o ubezpieczenie, które zawierałoby ewentualne koszty leczenia, żona jest w ciąży w 26 tygodniu.

Z góry dziękuję.

Dzidzia

Posty: 6

 
Jeśli nurkujesz, czy uprawiasz każdy inny sport warto zakupić sobie ubezpieczenie sportowe. Wyczynowo czy nie zawsze to jakieś zabezpieczenie. Wiem, bo sam mam taką polisę wykupioną.

666iber45

Posty: 19

 
Nigdy nie wyjeżdżam za granicę bez polisy. Na tej stronie jest niezwykle fajne porównanie ubezpieczeń, jakie oferują 4 towarzystwa ubezpieczeniowe. Kupna można dokonać drogą online. Doskonała sprawa. Wszystko na spokojnie można porównać w domu. Polecam wam rexia.

Wimer56

Posty: 17

 
Ludziska ubezpieczajcie swoje bagaże, ubezpieczenie bagażu podczas lotów jest niezmiernie ważne, zresztą wszędzie. Jak nie chcecie ponosić strat, jak ja. Nie chcę opowiadać tu własnej przykrej historii, niemniej jednak można by książkę napisać.

Klarka34

Posty: 14

 
W ubezpieczeniach w warszawie liczą się cztery ważne i warte zainteresowania towarzystwa ubezpieczeniowe. Odnajdziesz je na rexiu. Jest tam niezmiernie wiele korzystnych rozwiązań i wcale nie jest drogo, porównując do innych miejsc w internecie.

LiOx

Posty: 16

 
No tak, też właśnie szukam ubezpieczenia na wakacje, podróż i w ogóle wyjazd z dziećmi trzeba ubezpieczyć. Myślę, że skorzystam z waszych podpowiedzi, bo zerkałem na tę stronę o rzeczywiście jest cenowo ok. A tak w ogóle to porównywarka działa bez zarzutów, wszystko przejrzyście.

miko_poz

Posty: 9

 
Tu jest wszystko jak na dłoni. Cztery towarzystwa, którym można zaufać i bardzo dobra porównywarka http://rexio.pl. Polecam, bo sami z mężem korzystaliśmy z ubezpieczenia na wyjazd do Meksyku.

Jasio234

Posty: 13

 
Takie ubezpieczenie do np. Indii wcale nie wychodzi drogo, a ma się zapewnione te podstawy ubezpieczeniowe. Oprócz tego co w biurze podróży warto rozważyć dodatkowe możliwości zależnie oczywiście jaki jest cel podróży. Sportowe też są całkiem do rzeczy.

gregcie@

Posty: 14

 
Moja córka nagle zachorowała. Stracilibyśmy sporo, gdyby nie szansa ubezpieczenia za granicą, jaka zawierała ubezpieczenie kosztów rezygnacji. Tego w biurach podróży Ci nie zaoferują. Samemu o takie rzeczy trzeba zadbać. Dobrze, że mój mąż ma głowę na karku. Korzystaliśmy z ubezpieczenia do Włoch.

Aniusiaaa1

Posty: 13

 
Hej, hej a czy wiecie, że istnieje coś takiego jak ubezpieczenie przerwania imprezy turystycznej w ramach ubezpieczenia turystycznego. Zanim wyjedziecie gdziekolwiek dwa razy zastanówcie się, jaka polisa najbardziej się wam przyda. Pozdrawiam wszystkich gorąco.

Jasioneczek

Posty: 21