porównywarka AC

porównywarka AC

Czy myślicie, że zakup ubezpieczenia OC i AC przez internet to dobry pomysł, czy raczej lepiej kontaktować się z agentem ubezpieczeniowym bezpośrednio?

tigra32

Posty: 3

 
Przed podpisaniem umowy sprawdź, jakie opinie ma ubezpieczyciel względem likwidacji szkody. W razie wpadki z TU poproś o wsparcie kancelarie prawne wyspecjalizowane na rynku odszkodowań. Świadczenia obecnie można w prosty sposób odzyskać. Wystarczy trochę powalczyć o własne prawa. I nie kieruj się nigdy tylko najniższą ceną ubezpieczenia OC, ale sprawdzaj dodatkowe warunki, bo od nich zależy przede wszystkim jakość obsługi klienta.

Dersei02

Posty: 14

 
Jak dla mnie w obecnych czasach warto wybrać samochód z mniejszym silnikiem. To od razu wpływa na optymalizację kosztów OC, co jest w stolicy wręcz kluczowe dla wygenerowania dodatkowych oszczędności.

TomekK

Posty: 4

 
Jeżeli często podróżujesz z rodziną to weź pod uwagę ubezpieczenie NNW, ewentualnie wykup szerszą polisę na życie. Teraz nie warto moim zdaniem ryzykować, a koszty są często minimalne.

pioner

Posty: 19

 
Jeżeli stawiasz tylko na OC to naturalnie liczy się najniższa cena. Jeżeli natomiast wybierasz już OC i AC przyda ci się pomoc branżowego konsultanta.

allegrowicz65

Posty: 6

 
Dobrze jest wybrać pakiet ubezpieczenia w konkretnym TU i się trzymać dobrego agenta z jednej marki. Wtedy masz szansę na lepsze warunki podpisania umowy ubezpieczeniowej w przyszłości. Lojalność w Towarzystwach Ubezpieczeniowych się opłaca.

Dooog

Posty: 9

 
Niestety nie ma na rynku najtańszego Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Każda oferta jest wyceniana indywidualnie. Podziały stosuje się na doświadczonych i młodych kierowców, na mieszkańców miast, wsi, więc musisz po prostu dobrze zastanowić się nad oczekiwaniami. Przed wypełnieniem formularza porównywarki OC i AC skonsultuj się z agentem. Podpowie ci kilka ciekawych rozwiązań. Mi taki układ mocno pomógł.

labuh

Posty: 8

 
Ubezpieczenie OC samochodu naturalnie wybierasz wyłącznie po cenie, chociaż warto się skupić również na właściwościach dodatkowych polisy. Mi bardzo pomógł w OC samochód zastępczy do dyspozycji w krytycznych sytuacjach. Gdzie możesz najszybciej odnaleźć tanie OC? Możesz skorzystać ze strony najtaniejuagenta.pl. To serwis, który należy do znanej na rynku marki Rankomat. Po wypełnieniu formularza otrzymasz zestawienie najtańszych ofert OC i sobie będziesz mógł od razu podpisać umowę online. U mnie w tamtym roku oszczędności na OC wyniosły ponad 250 złotych, a wcale nie wybrałem najtańszego pakietu.

Ptaszyna

Posty: 7

 
Według mnie warto częściowo pozostać przy agencie ubezpieczeniowym, szczególnie na etapie ewentualnej likwidacji szkody.

Kitas

Posty: 9

 
Dobrze jest nawiązać współpracę z niezależnym agentem ubezpieczeniowym, który nie jest związany z konkretną marką, ale przede wszystkim pomaga znaleźć najlepszą ofertę klientowi.

taplaty

Posty: 32