Porównywarka OC

Porównywarka OC

Witam kierowców. Ile płacicie za OC/AC? Jak znaleźć naprawdę fajną polisę na dobrych uczciwych warunkach zamiast przepłacać? Podpowiecie może konkretne firmy, albo jakieś stronki z porównaniem ofert?

labuh 

Posty: 1

 
Oferta jest urozmaicona i ja bym powiedział że generalnie firmy ubezpieczeniowe trzmają poziom, zwłaszcza jest fajnie jak muszą pozyskać klienta, jak już zdobędą osobę do płacenia składek to też raczej dbają żeby jej nie stracić za szybko.

Yuri20

Posty: 7

 
Ostatnio sobie przejrzałem OC przez parę porównywarek w necie i jest z czego wybierać. Ogólnie wygodny szybki sposób żeby przejrzeć sobie wszystkie największe towarzystwa ubezpieczeniowe i ich ofertę.

Lupusx

Posty: 9

 
Ja się w końcu doczekałem tańszego OC ale po wielu latach bezwypadkowego spokojnego jeżdżenia. Znam wiele osób którym tanie OC nie grozi, bo jeżdżą wyjątkowo kolizyjnie. Co kto lubi.

Lalka

Posty: 4

 
Żeby taniej płacić za OC to też trzeba mieć odpowiedni rodzaj samochodu, im mniej ma na liczniku tym lepiej ;P Auta z większą mocą pod maską są od razu oceniane jako bardziej skłonne do wypadków z ich udziałem.

berry1

Posty: 20

 
Sprawnie działa serwis kalkulator-oc-ac.auto.pl nie trzeba tutaj długo czekać na wyliczenie opłat jeśli chodzi o OC i tak samo AC. To mi się tutaj podoba właśnie, że oni rzeczywiście te wyliczone składki to są w stanie podesłać w parę chwil, nie we wszystkich porównywarkach to działa aż tak sprawnie.

eklsusiv

Posty: 15

 
Dla mnie ważnym wyznacznikiem jest zawsze kontakt z konkretną firmą ubezpieczeniową, czy można się do nich dodzwonić jak długo odpowiadają na maila i tak dalej. Warto też pod takim kątem patrzeć.

deamonix1

Posty: 5

 
Tanio nie jest, ale z drugiej strony czy cokolwiek jest tanie jak się ma samochód? Paliwo drogie, mechanik drogi, części drogie...trzeba swoje dopłacić za ten luksus jakim jest auto.

WF2015

Posty: 16

 
Nie wiem gdzie by się za jakimś tańszym OC rozejrzeć w tym momencie. Na pewno opłaca się jeździć bezpiecznie i bezszkodowo to i wtedy stawki też są dużo niższe niż jak się co chwila dzwona zalicza.

Aniusiaaa1

Posty: 18