biura rachunkowego - obsługa firmy

biura rachunkowego - obsługa firmy

Cześć. Ktoś może mi doradzić sprawdzone usługi księgowe? Szukam dobrego biura rachunkowego dla spółki, które zajmie się prowadzeniem ksiąg handlowych, rozliczeniami podatków i innymi sprawami rachunkowymi. Fajnie jakby biuro zapewniało także doradztwo podatkowe.

wrrraak22

Posty: 7

 
Teraz większość biur rachunkowych łączy księgowość (księgi handlowe, ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów) z usługami z zakresu kadr i płac. Nawet duże firmy rezygnują z własnych działów personalnych, dlatego prowadzenie teczek osobowych, rozliczanie wynagrodzeń i umów cywilnoprawnych zlecają księgowym z zewnątrz.

wicek55

Posty: 6

 
Fajnie, jak biuro rachunkowe zapewnia kompleksową obsługę spraw podatkowych, składek na ubezpieczenie, prowadzenie kadr i płac. Zlecając usługi w jednym miejscu zaoszczędzimy dużo czasu. Wydaje mi się, że ważne jest także to, aby w razie problemów z formalnościami móc zadzwonić do księgowej po porad.

Fowl1990

Posty: 12

 
Dobra księgowa to jeden z kluczowych czynników w każdej firmie. Fajnie, jak biuro rachunkowe nie tylko poprawnie wykona wszystkie rozliczenia i dopilnuje obowiązujących terminów, ale i doradzi, jak można zoptymalizować podatki, żebyśmy płacili, jak najmniej.

Klara323

Posty: 15

 
A może poszukaj biur rachunkowych, które umożliwiają Klientom dostarczanie i odbieranie dokumentów przez Internet. W ostatnim czasie powstało naprawdę dużo tego typu firm i przyznam szczerze, że mnie znacznie ułatwia to pracę, do tego nie trzeba ograniczać się w poszukiwaniach do jednego miasta.

esdoen1

Posty: 23

 
W Warszawie znajdziesz bardzo bogatą ofertę biur rachunkowych. Wydaje mi się, że warto sprawdzać, w jaki sposób można dostarczać dokumenty, jakie usługi dodatkowe oferuje biuro.

noloonie

Posty: 9

 
My z mężem już od wielu lat prowadzimy osiedlowy sklep spożywczy. Od jakiegoś czasu korzystamy z usług biura RESPIRO z Warszawy-Wesołej (www.podatkiwesola.pl). Wcześniej niestety nasza księgowa nie do końca była kompetentna – wszystkich terminów musieliśmy pilnować samodzielnie, nie za bardzo można było liczyć na jakieś porady dotyczące optymalizacji podatków. Z tej oferty jesteśmy bardzo zadowoleni.

barca 29

Posty: 3

 
Niestety nie każde biuro rachunkowe prowadzi księgi handlowe, dlatego spółki prawa handlowego zwykle szukają większych firm, które w ofercie mają pełną księgowość.

Yuri20

Posty: 9

 
Jakiś czas temu otworzyłam z koleżanką wymarzoną kawiarnię. Początkowo Kasia sama zaczęła prowadzić księgowość (ma wykształcenie ekonomiczne), ale doszłyśmy do wniosku, że to jednak jest czasochłonne, bo trzeba śledzić na bieżąco zmieniające się przepisy, bardzo uważać, żeby nie doszło do pomysłem z podatkami, dlatego też poszukujemy dobrego biura rachunkowego.

Dragon

Posty: 12

 
Wydaje mi się, że warto korzystać z usług biur rachunkowych, które posiadają doświadczenie w obsłudze podatkowej firm z naszej branży. Praktycznie każde biuro w ofercie ma prowadzenie ewidencji ryczałtowanej czy książki przychodów i rozchodów, ale jednak ważne jest doświadczenie z konkretnym sektorem. Wtedy księgowa doradzi nam rozwiązania, które pozwolą zapłacić na koniec roku niższy podatek.

syrena88

Posty: 6