Porównywarka OC

Porównywarka OC

Dzień dobry, chcę kupić AC i szukam dobrej oferty, macie jakieś propozycje? Nie pogardziłbym jakimiś rankingami, porównywarkami itp. Dużo jest różnych ofert i ciężko się połapać powiem szczerze, kiedyś tych możliwości było dużo mniej i sprawa była na pewno dużo prostsza żeby coś dobrać.

Zdzichu

Posty: 1

 
Ciężko jest znaleźć tanie ubezpieczenie ale zawsze można trochę te składki obniżyć. Na pewno porównywanie ofert jest dobrym pomysłem, choć trochę czasu trzeba na to przeznaczyć bo ubezpieczycieli w kraju jest pewnie coś koło setki.

syrena88

Posty: 4

 
Może sobie spróbuj z porównywarki kalkulator-oc-ac.auto.pl skorzystać. Łatwo się tutaj weryfikuje składki u różnych ubezpieczalni. Oni ten formularz rozsyłają do prawie 70 firmm także już pole wyboru jest dość szerokie :) Nie trzeba się ograniczać do dwóch czy trzech ofert tylko faktycznie widać jak na dłoni ile sobie niektóre marki życzą za to samo OC jakby nie było.

TomekK

Posty: 9

 
Mam nadzieję że już za jakiś czas będę mógł liczyć na lepsze OC, bo póki co to płaciłem jednak dość sporo...ale swoje wyjeździłem wypadków nie miałem więc powinny mi te koszty spaść.

Klarka45

Posty: 11

 
Trzeba mieć jednak trochę szczęścia z tym ubezpieczeniem. To nie jest tak prosta sprawa żęby dobrze i tanio trafić, trzeba się trochę naszukac, porównać i tak dalej, co jednak trochę czasu człowiekowi zajmie.

tigra32

Posty: 9

 
Ja to mam dylemat czy wziąć polisę na siebie, czy się jednak pod rodziców podłączyć z tym ubezpieczeniem. Ta druga opcja jest jednak dużo tańsza ale z drugiej strony...nie chciałbym jednak być jakkolwiek uwiązany ze starszymi w tej kwestii.

Gucio

Posty: 2