Porównywarka OC

Porównywarka OC

Hello! Ktoś coś odnośnie ubezpieczeń samochodowych? Gdzie macie polisy kupione, jak oceniacie konkretne towarzystwa, jak szukaliście oferty? Ponoć porównywarki są okej, jeśli tak to które są faktycznie uczciwe i szybkie?

Swiatlosc

Posty: 2

 
No cześć, każdy się boi OC szukac, bo to nie jest taka prosta sprawa. Każdej firmie trzeba osobno swoją historię opowiadać, żeby mogli indywidualnie wyliczyć składki. Nic fajnego.

Marti

Posty: 25

 
Nie będę się tutaj wypowiadać może, bo już się kiedyś wpakowałem w tak drogie OC że do dzisiaj mi ciśnienie skacze jak sobie przypomnę ile ja wtedy płaciłem, w sumie za nic, bo mi się tamta akurat polisa nigdy nie przydała.

Joe

Posty: 9

 
Bardzo fajne to były kiedyś te polisy teraz z roku na rok to jest coraz gorzej moim zdaniem, stawki rosną a jakość obsługi ze strony agentów wcale do góry nie idzie.

aLIMER56

Posty: 18

 
Ja mam zaufanego doradcę od takich spraw jak kredyty, lokaty czy właśnie ubezpieczenia. Gość jest dobrze zorientowany, jeszcze się nigdy nie przejechałem na jego podpowiedziach i sugestiach.

Al3-56

Posty: 19

 
Hej. Bardzo fajnym rozwiązaniem są kalkulatory OC AC, ma to sens. Nie trzeba samemu jakiś analiz robić, dzwonić od kilkunastu miejsc i tak dalej. Przy takich porównywarkach jak choćby ubezpieczamy-auto.pl to wygląda to w ten sposób, że raz się wypełnia formularz z pytaniami odnośnie auta, stażu itd. i to trafia do firm ubezpieczeniowych które wyliczają u siebie stawki dla takiej konkretnej osoby.

Klarka34

Posty: 11

 
Mój znajomy to jeździ już od paru miesięcy samochodem bez uprawnień, nie ma ubezpieczenia ogólnie nie ma nic...przeglądów nie ma zrobionych...no ciekaw jestem kiedy w końcu wpadnie na jakiejś standardowej kontroli...

Madzia

Posty: 11

 
Mnie to kumpel namawia dość mocno na jedną firmę ostatnio...namawia bo jest jej przedstawicielem :) Z jednej strony warunki mają niezłe, ale nie takie znowu wow, a z drugiej strony nie chce koledze przykrości zrobić bo jeśli ja u niego podpiszę umowę to on zarobi.

Kasia

Posty: 8

 
Szwagier handlował trochę polisami ale już tego nie robi, w każdym razie pamiętam jak mnie kiedyś namawiał na ubezpieczenie na szczęście byłem wyjątkowo asertywny i dobrze na tym wyszedłem, bo udalo mi się znaleźć dużo tańsze OC gdzie indziej.

Sagerrak

Posty: 5

 
Aj, ja to bym wymienił chętnie swojego ubezpieczyciela bo mam z nim więcej problemów niż pożytku. Ale z drugiej strony nie lubię zmian i całego tego załatwiania, podpisywania nowych umów i też tak do końca nigdy człowiek nie wie czy nie wpada właśnie z deszczu pod rynnę.

codePerformance

Posty: 7