dobre ubezpieczenie medyczne

dobre ubezpieczenie medyczne

Jakie ubezpieczenie medyczne – prywatne, uwzględnia takie rzeczy jak badania bez limitu – rezonans, usg, rtg, czy tomografię?

Yuri20

Posty: 18

 
Mam dobre doświadczenia z firmą Vision z portalu www.ubezpieczeniemedyczne.eu. Oni mi zaoferowali bardzo fajne, pełne ubezpieczenie i mi wystarcza pakiet Basic. Mam tutaj zapewnione wizyty i badania bez limitów, ale też bez dodatkowych opłat. Opłacam abonament i leczę się za darmo na wyższym poziomie niż w publicznej służbie zdrowia...

piXel23

Posty: 18

 
Siemka. Ja nie mam rozeznania w tych ubezpieczeniach w ogóle. Raczej chodzę do lekarza jak już naprawdę muszę...czyli gorączka 39 :P a wcześniej to raczej się nie fatyguję;->

marcinmg

Posty: 34

 
Moja firma podpisała ostatnio umowę na ubezpieczenia Vision – www.ubezpieczeniemedyczne.eu. Porównywałem sobie dość drobiazgowo ofertę tego typu ubezpieczycieli i to mieli zdecydowanie najszerszy zakres usług. Bez jakiś śmiesznych limitów i dodatkowych opłat. Wizyty, badania, wszystko mam podstawowym pakiecie. Jak ktoś chce mieć też pełną opiekę dentystyczną to wtedy trzeba by wybrać pakiet złoty, albo diamentowy, ale jeśli nie, to wystarczy podstawowy – basic.

Aniusiaaa1

Posty: 16

 
Dla mnie ważną rzeczą było, żeby ubezpieczenie można było realizować w dużej liczbie placówek. Wiadomo, jeśli abonament jest uwzględniany w dobrych, markowych placówkach medycznych np. Lux Med, to już dobrze o nim świadczy, no i łatwiej się dostać do lekarza. Mam ubezpieczenie Vision (www.ubezpieczeniemedyczne.eu), które mi właśnie gwarantuje leczenie w Lux Medzie, ale też Emel Medzie, Centrum Damiana i innych tego typu.

Gucio

Posty: 15

 
Ogólnie to jestem zdania, że bez prywatnego ubezpieczenia to się w Polsce nie da już normalnie leczyć. Ja przez kilka lat próbowałem jakoś żyć w dobrych stosunkach z NFZ, ale w końcu nie wytrzymałem i sobie wykupiłem pakiet prywatny Vision ( www.ubezpieczeniemedyczne.eu). To jest chyba ubezpieczenie o największym zakresie usług w abonamencie w Polsce. Nie znalazłem lepszej oferty w każdym razie. Duży plus to też fakt, że tutaj mam dostęp do 600 placówek medycznych w całej Polsce, w tym do tych renomowanych – Lux Med, czy Centra Damiana.

Marko

Posty: 13

 
Moja sister ma takie ubezpieczenie prywatne i wiem, że się leczy głównie w Emel Med, bo ma akurat niedaleko domu. Nie wiem ile płaci i co to dokładnie za abonament, ale mogę ją wypytać. Pozdr.

dandy999

Posty: 10

 
Nie mam tutaj doświadczeń, także nie będę doradzał. Wiem tylko, że mój szwagier coś kombinuje, żeby sobie takie prywatne leczenie załatwić, ale nie wiem na jakim jest etapie załatwiania.

dof77

Posty: 18

 
Trudno coś doradzać bo tych pakietów jest teraz mnóstwo na rynku. Ja nie korzystam, ale mam znajomego w pracy, który sobie coś takiego wykupił dla swojej rodziny. Generalnie chwali sobie.

Acclaim

Posty: 9

 
Ech, ja to żyłem przez bite dwa lata bez jakiegokolwiek ubezpieczenia i jakoś dało radę ;P Choć stres był, że coś mi się stanie...teraz mnie żona dopisała u siebie w pracy do ubezpieczenia także mam luz.

Qumer45

Posty: 23