Porównywarka OC

Porównywarka OC

Witam. Porównywarka ubezpieczeń OC jest mi potrzebna, jakieś propozycje? Przez jaką stronę zamawialiście polisę i wszystko gładko bez jakiś problemów z formalnościami, marnowaniem czasu itp.?

namok

Posty: 1

 
OC/AC wylicza się indywidualnie pod konkretną osobę więc tutaj jeśli powiem że płacę 650 złotych to nic nikomu nie powie, bo ta sama firma wyliczy komuś innemu zupełnie inną stawkę.

egerdi

Posty: 25

 
Jak się ma samochód to niestety ale trzeba się liczyc w dzisiejszych czasach z dużymi kosztami. To już nie ta Polska gdzie paliwo kosztowalo normalnie i tak samo OC można było za normalne pieniądze dostać...

Gerard45

Posty: 13

 
Koszty związane z OC to jest jedna z tych rzeczy które mnie trochę odstraszają przed kupnem samochodu. Jeśli się jeszcze doda wizyty u mechanika, czy paliwo to chyba jednak wolę jeździć pociągami, a po mieście tramwaj albo taxi, taniej na tym wychodzę.

labuh

Posty: 3

 
Trudno jest znaleźć tę naprawdę najtańszą ofertę jeśli jest ich chyba z pół setki teraz na rynku...mnożą się te firmy ubezpieczniowe jakby za każdą nową firmę była jakaś dopłata rządowa...500 plus czy coś...:>

mikuś89

Posty: 15

 
Moim zdaniem najbardziej się kalkuluje zamawianie ubezpieczenia przez porównywarkę. Sam korzystałem z Rankomatu – rankomat.pl. Po pierwsze można w jednym miejscu sprawdzić większą liczbę polis, po drugie jak się zamawia online to człowiek zawsze ma dość dużo czasu żeby ewentualnie zrezygnować jakby coś było nie tak albo jakby się udało w międzyczasie znaleźć OC jeszcze taniej (30 dni z tego co pamiętam jest na zrezygnowanie z umowy jeśli zamówi się online).

Uleczek4

Posty: 25

 
Nawet nie wiem ile moi rodzice aktualnie płacą za komplet Ac Oc ale wiem że coś ostatnio zmieniali i mieli płacić mniej, ale ile im się udało zaoszczędzić i jak to wygląda w detalach to musiałbym dopytywać.

wisła1905

Posty: 6

 
Jakąś pomocą są porównywarki tylko że wiem z doświadczenia że ludziom się nie chce na to poświęcić czasu nieraz. Sam raczej kupowałem do tej pory polisy w pierwszej firmie z brzegu jaka mi się swoją reklamę na stronie podświetliła :P

waleria

Posty: 8

 
JA przez wiele lat nie miałem AC i powiem że to była dobra decyzja , inna sprawa że samochód jakim jeździłem też nie był wybitnej klasy ani w idealnej kondycji, ale jak zainwestowałem w nowy z salonu to już Ac było koniecznością.

bruklin187

Posty: 6

 
Zawsze mnie denerwuje przy tym wyliczaniu składek ubezpieczeniowych że trzeba tych wszystkich informacji i szczegółowych danych się nawpisywać. Ja po kilku minutach takiego wypełniania formularza mam dość.

beata77

Posty: 10