Porównywarka OC

Porównywarka OC

Witajcie, a więc nadeszła w moim zyciu ta wiekopomna chwila że muszę ubezpieczyć swój pierwszy samochód. Jak to zrobić, żeby nie przepłacić? Podpowiecie jakieś porównywarki OC/AC albo od razu jakieś konkretne towarzystwa ubezp.?

pawel253

Posty: 1

 
Ja to się tylko cieszę że już nie jestem młodym kierowcą i mam składki w miarę fajne podliczone, bo faktycznie jak ktoś dopiero startuje, kupił swoje pierwsze auto a prawko ma od miesiąca to raczej na cuda bym nie liczył z OC, swoje trzeba będzie płacić.

Klarka34

Posty: 14

 
Nic tu nie pomogę. Ja póki co głównie podróżuję tramwajami, pociągami albo auto-nogami i tylko te ostatnie mnie nigdy nie zawiodło :)

munert56

Posty: 7

 
Nie ma takiej fizycznej możliwości żęby sobie wszystkie OC sprawdzić jakie są teraz na rynku. Jedynym rozwiązaniem są porównywarki internetowe, bo tak samemu obchód wszystkich firm zająłby pewnie tydzień – wątpię że jest w kraju choć jedna osoba która by na to poświęciła czas. Ja mam zaufaną porównywarkę na najtaniejuagenta.pl. Tutaj szybko dostaje się wyliczone składki, można też samą polisę załatwić online, bez tracenia czasu na wycieczki do agentów.

Daniel.E

Posty: 22

 
Kiedyś korzystałem z jakiejś porównywarki ale teraz sobie nie przypomnę jaka to była strona dokładnie. W każdym razie wyszło dobrze, udało się kupić OC/AC za nieduże pieniądze zwłaszcza jak sobie porównam z tym ile mój brat płaci.

Moa22

Posty: 23

 
Aż muszę pogadać ze szwagrem ile on płaci ubezpieczenia po tym wypadku co miał niedawno na rondzie...podejrzewam, że zadowolony to nie jest...

alus

Posty: 2

 
Specem od ubezpieczeń nie jestem, bo od dawna mam kupioną polisę w tym samym miejscu. Pewnie najtaniej nie płacę ale ja nie lubię zmian, przywiązuję się do firm, tak samo mam choćby z telefonem komórkowym że od lat w tej samej sieci.

Lupusx

Posty: 5

 
Najlepiej to mieć jakiegoś zaufanego agenta, doradcę ubezpieczeniowego itp. Mi swego czasu podpowiadał brat, kiedy jeszcze zajmował się polisami bo już kilka lat temu zmienił branżę i teraz bardziej nieruchomości, kredyty, w tym siedzi dobrze.

Wariat

Posty: 6

 
Mam znajomego który jest doradcą ubezpieczeniowym, ale akurat u niego nigdy polisy nie załatwiałem ;P Jakoś tak to jest że najgorzej interesy załatwić u znajomych, bo jak coś nie wyjdzie to potem jest kwas.

beata55

Posty: 7