Nowe gadżety dla sportowców

Nowe gadżety dla sportowców

Zacząłem niedawno biegać, ale trudno mi chować komórkę, telefon i portfel, a niestety muszę te rzeczy ze sobą zabierać. Biegam rano i trzeba utrzymywać kontakty zawodowe. Poradzicie jakieś dobre rozwiązanie?

mamarek

Posty: 13

 
Są jeszcze nesesery, które przypinasz przez pas, ale kieszeń wydaje się o wiele rozsądniejsza i lżejsza.

Filecz34

Posty: 27

 
Ja nakładam większe rękawice i w nich chowam telefon. Nie jest najwygodniej, ale proste rozwiązanie. Czytam jednak komentarze o dodatkowych kieszeniach i myślę, że to może być najlepsza pozycja.

Koko45

Posty: 34

 
Jeżeli jeździsz na rowerze to przyda ci się saszetka montowana na ramię, chociaż to nie jest idealne rozwiązanie, jeżeli musisz dwa kółka gdzieś zostawić. Wchodzi jeszcze opcja kieszeni dopinanej na nadgarstek.

Gumer45

Posty: 17

 
Też mnie wkurzały zapchane kieszenie. Nie można normalnie biegać. Sporo się naszukałem, ale w końcu znalazłem rozwiązanie. Przejrzyj stronkę www.banjees.com.pl. Będziesz wiedział, że to coś dla ciebie :)

Ananasek

Posty: 24

 
Ja, np. naszyłem sobie dodatkową kieszeń na koszulce, chociaż wydaje mi się, że zewnętrza kieszeń dopinana, gdzie chcesz byłaby lepszym rozwiązaniem.

KSalen

Posty: 29

 
Kup dodatkową kieszeń na nadgarstek, idealnie dopasowaną do kształtu ciała przez www.banjees.com.pl . Najlepsze teraz rozwiązanie dla osób aktywnych.

kurolllll

Posty: 25

 
Ja mam iphone 5 i biegam z nim. Bałem się jego uszkodzenia, ale wystarczy, że kupisz sobie kieszeń na nadgarstek i ją, np. ukryjesz pod termoaktywną koszulką z długim rękawem. Nikt nie będzie widział z czego korzystasz podczas biegania. Możesz zapoznać się z dobrą ofertą tu www.facebook.com/RuchWolneKieszenie lub na stronie www.banjees.com.pl . Polecam. Będziesz zadowolony.

loooque

Posty: 32

 
Znam osoby, które do skarpetek chowają klucze lub pieniądze podczas biegania. Nie jest najwygodniej, ale w ekstremalnej sytuacji da się wytrzymać.

egerdi

Posty: 25