trener osobisty warszawa opinie

trener osobisty warszawa opinie

Ktoś może trenuje pod okiem profesjonalnego trenera? Chcę popracować nad rzeźbą, póki co jestem takich pampuchem trochę :P Jaki trener ma doświadczenie, kogo polecicie?

Fifeczek2

Posty: 11

 
Hm, no trudna sprawa, bo każdy trener na co innego kładzie nacisk. Jednemu będzie odpowiadał taki typ trenowania, a innemu zupełnie inny. To bardzo indywidualna sprawa.

AdamDzii

Posty: 36

 
No hej! Moja znajoma trenuje u jakiegoś kolesia, który jej rozpisuje dokładnie treningi – jakie ćwiczenia i ile serii. Mogę z nią zagadać.

Wertastable

Posty: 26

 
No fakt, dużo jest teraz trenerów personalnych do wyboru. Ja akurat aktualnie jestem pod okiem Michała z portalu www.trenujzmichalem.pl. Bardzo sympatyczny człowiek, zaangażowany w to co robi. Już udało mi się zrzucić 6 kg, ale to nie wszystko, bo równocześnie pracujemy nad sylwetką, żeby była jak najbardziej kształtna. Trenujemy różnie, ostatnio częściej w klubie, ale jak było ciepło to bardzo fajnie trenowało się outdoorowo.

GGregbard

Posty: 14

 
Mój brat właśnie kończy taki specjalistyczny kurs trenera personalnego, to może za niedługo będę mógł jego polecać:) trwają też prace nad stroną. Będe informował!

piXel23

Posty: 18

 
Na pewno taki trener to dobry pomysł. Lepiej się trenuje gdy wiadomo jak to robić profesjonalnie, niż po omacku. Omija się kontuzje i efekty przychodzą szybciej.

090913123

Posty: 17

 
Wiadomo – w zdrowym ciele, zdrowy duch, warto coś tam trochę poćwiczyć. Moim zdaniem najlepiej to wyjść trochę pobiegać, albo nordic walking. To jest najtańsze i najprostsze, a efekty daje fajne.

lange33

Posty: 14