Odzież termoaktywna - dobry sklep ?

Odzież termoaktywna - dobry sklep ?

Dzień dobry. Możecie doradzić mi, jak dopasowana powinna być bielizna termiczna? Mamy na myśli to, w jaki sposób dokonać pomiarów, jeżeli planuję zrobić zakupy takiej bielizny w internetowym sklepie?

jarossek6

Posty: 11

 
Dobra odzież termoaktywna powinna nie tylko osuszać naszą skórę z potu, ale również zatrzymywać odpowiednią ilość ciepła, które ucieka z organizmu.

czeslaww

Posty: 13

 
Swoje właściwości odzież termoaktywna spełnia tylko wtedy, gdy wykonana jest z syntetycznego materiału. Możesz to sprawdzić, rozciągając odzież i patrząc, czy będzie wracała do swojego kształtu. Taka odzież powinna mieć również ażurową powierzchnię.

Marioleczka

Posty: 6

 
Od kiedy zacząłem stosować bieliznę termiczną, to na mojej skórze nie pojawiają się zaczerwienienia i wypryski. Jeszcze kilka miesięcy temu po każdym wysiłku na mojej skórze ukazywały się najróżniejsze skórne rekcje alergiczne, które tylko zniechęcały mnie do jakiejkolwiek aktywności fizycznej.

Abyss

Posty: 11

 
Każda bielizna termiczna powinna być wybierana indywidualnie do jej posiadacza. Niektórzy pocą się więcej, drudzy z kolei mają mniejszą odporność na zmianę temperatur.

David

Posty: 28

 
Całą swoją rodzinkę ubieram w odzież termoaktywną, jak w ferie zimowe wybieramy się w góry na narty. Dzięki temu mam pewność, że dzieciaki mi nie zachorują. Problem z bawełną polega na tym, że wolniej schnie na niej pot i często po zdjęciu kurtki człowieka owiewało i błyskawicznie był przeziębiony.

Warren1987

Posty: 17

 
Ginekolodzy nie mówią o tym, że bielizna termiczna nie winna być używana przez kobiety. Przestrzegają jednakże, że noszenie zbyt ciasnej bielizny może powodować dyskomfort. Dopasowana nie oznacza ciasna.

Kitas

Posty: 10

 
W moim przypadku odzież termoaktywna świetnie spisuje się podczas jesiennych przejażdżek rowerowych. Jest mi nie tylko ciepło, ale także wygodnie.

weryl77

Posty: 8

 
Markową odzież termoaktywną kupuję w sklepie internetowym http://www.centrumsportu.eu. Mają tam szeroki wybór najlepszych producentów odzieży dla sportowców.

Accoun44

Posty: 18

 
W moim przypadku odzież termoaktywna bardzo dobrze spisuje się podczas jesiennych przejażdżek rowerowych. Jest mi nie tylko ciepło, lecz zarówno wygodnie.

TeS

Posty: 18