solarium Dąbrowa Górnicza

solarium Dąbrowa Górnicza

Jest mocne postanowienie i zapisuję się na siłownię od nowego miesiąca! Gdzie warto sobie karnet wykupić? Nie znam się za dużo na sprzęcie, ale fajnie jakby był duży wybór;)

Klara323

Posty: 14

 
Prawdziwa moda na sport zapanowała nad Wisłą no i spoko. Ludzie sobie w końcu zdali sprawę, z tego że o zdrowie warto dbać! Ja myślę nad tym czy by się nie zapisać gdzieś na jogę..ponoć fajna sprawa.

Grzaleczkaa

Posty: 24

 
Niedawno się przekonałem do ćwiczeń na taśmach TRX i naprawdę polecam każdemu. Świetnie wzmacniają mięśnie, praktycznie wszystkie. W ogóle jestem zwolennikiem ćwiczeń z własnym ciężarem, bez dodaktowych obciążników. Takie taśmy i instruktorów, którzy pokazują co można za ćwiczenia wykonywać przy ich użyciu mają w Olimpusie – olimpusfitness.pl. Warto tutaj podejść. Obsługa miła, ceny rozsądne imho.

zpox

Posty: 27

 
Ja mogę potwierdzić wszechobecne zachwyty nad Pilates – świetne są te ćwiczenia. A jeszcze jak są dobrze poprowadzone to już w ogóle wymiatają ;)) Zawsze jestem później pełna energii i endorfinki jak najbardziej się udzielają ;>

dandy999

Posty: 9

 
Ja to lubię rowerek i zawsze na wiosnę/lato sobie jeżdżę dość dużo, a zimą to faktycznie lepsza siłownia z rowerkiem stacjonarnym. W sumie też szukam takiego fajnego miejsca dla siebie z niewygórowanymi cenami...;)

1Alex149

Posty: 46

 
Nie mam pomysłu gdzie takie fajne zajęcia fitness prowadzą...kiedyś chodziłam trochę na jogę, ale jakoś nie złapałam bakcyla. Także nie orientuję się teraz w tych wszystkich klubach, a trochę ich jest.

MacieqLeo

Posty: 13