Stojak na ciężary HS2

Stojak na ciężary HS2

Szukam rzeczy do domowej siłowni. Mam do dyspozycji tylko mały pokoik, kilka metrów kwadratowych, więc muszę tak kombinować, żeby zmieścić na małej powierzchni maksymalnie dużo ćwiczeń. Jaki sklep oblukać?

Nixel92

Posty: 12

 
Może dobrze byłoby pójść do jakiejś siłowni i się spytać skąd oni zamawiają urządzenia. Zawsze to przynajmniej jakaś sprawdzona firma będzie. Powodzonka życzę!

Pendrzec

Posty: 21

 
W tamtym roku zacząłem wykupywać karnety na siłownię na osiedlu, więc już dodatkowych rzeczy do domu nie potrzebuję kupować. Mam godzinkę dziennie wykupione przez 5 dni w tygodniu – optymalnie, żeby coś konkretnego porzeźbić.

Qumejt56

Posty: 12

 
Mnie trochę sprzętów przywiózł kuzyn z Niemiec, bo akurat się trafiła tam okazja na jakiejś wyprzedaży. Co do sklepów w kraju to też by mi się przydał jakiś pewny dostawca, bo paru rzeczy potrzebuję aktualnie...

ciopix

Posty: 22

 
Załamują mnie ceny obciążeń, dlaczego żelastwo aż tyle kosztuje?? Ostatnio widziałem – żeby nie skłamać – ciężarek 2,5 kg za 20 zł...dramat.

Krzychoo

Posty: 26

 
No nie wiem w sumie gdzie coś takiego kupisz tanio. Ogólnie jak ja patrzę po tych sklepach to wszędzie mają wygórowane ceny. No chyba, że się akurat trafi na jakąś promocję grubszą to wtedy można coś tanio dostać. Ale tak to za markę trzeba swoje odżałować ;/

Hmmm222

Posty: 23

 
Uchwyt na worek bokserski bym chętnie kupił, wiecie czy w sklepach ze sprzętem na siłownię mają takie rzeczy? Sorki za mały oftop!

Ichigo

Posty: 24

 
Witam! Do mnie wczoraj przyszło trochę żelastwa od www.kelton.pl! Już zdążyłem wypróbować :) Parę dodatkowych ciężarków zamówiłem bo w miarę ćwiczeń mogę pracować na trochę większym obciążeniu. Sprawdź sobie u nich, może coś znajdziesz. Trzym się!

quios

Posty: 21