Dobrze urządzenie do fitness

Dobrze urządzenie do fitness

Chciałbym kupić sobie jakiś profesjonalny sprzęt do treningu wibracyjnego. Słyszałem o specjalnych platformach. Macie info na temat sprawdzonych sklepów z certyfikowanym sprzętem?

Asiaa56

Posty: 17

 
Na siłownię kiedyś chodziłem, ale szczerze to mnie strasznie nudzą te ćwiczenia. I jeszcze na dodatek dostawałem kompleksów od tych koksów, którzy tam ćwiczyli:P także staram się coś tam trenować w domu, jakieś pompki, grzbiety takie rzeczy. Bez żadnych urządzeń, full natural ;>

Michałek

Posty: 17

 
W ogóle nie kojarzę takiego sprzętu. Ja to jestem przyzwyczajony do starej szkoły treningu ;) Czyli ławeczka, gryf i ciężary :-)

Lomartek67

Posty: 17

 
Oj nie doradzę. Ja raczej nigdy nie miałam problemów z otyłością, wręcz przeciwnie :P Jakbym wszedł na taką matę, to by mi co najwyżej skórę i kości wytrzęsło ;-)

Alicjaaa2

Posty: 29

 
Ja to szukam motywacji do ćwiczeń. Jakoś nie mogę się wziąć za siebie. Po ciąży już jestem 5 lat, a ciągle nie zawalczyłam o powrót do dawnej figury...

234_9867

Posty: 35

 
Odkąd wziąłem ślub to zacząłem tyć. Żonka dobrze gotuje to fakt. Najgorsze że wszystko mi idzie w brzuch. Nóżki chude, a brzuch jak bęben...strasznie to jest wkurzające. Chyba się zapiszę na jakąś siłownię.

Warren1987

Posty: 17

 
Musiałabym schudnąć i tak sobie myślę, czy kupić taką matę do ćwiczeń. Tylko nie wiem na ile to jest skuteczna metoda...Nie chciałabym wydać kilku tysięcy, żeby się potem okazało, że będę ważyć tyle samo ;PP

GIZIU

Posty: 13

 
Musiałabym też poszukać dobrej maty. Moja kuzynka używa czegoś takiego, ale nie wiem jakiej firmy. Generalnie widać po niej efekty treningu. Nie tylko schudła, ale w ogóle lepiej się czuje tak pod względem kondycji i zdrowia.

Woli007

Posty: 23

 
Najlepszym ćwiczeniem i najprostszym jest bieganie moim zdaniem. Ale wiadomo...nie każdy może biegać, wtedy takie treningi wibracyjne są szczególnie pomocne. Pozdrawiam!

radziomil

Posty: 22

 
Nawet kilka miesięcy temu myślałam, czy by nie zakupić sobie takiej maszyny wibracyjnej. Widziałam nawet gdzieś w markecie w promocji była. Ale zrezygnowałam, jednak zajrzałam na konto i dałam sobie spokój...;)

Dosti

Posty: 23