Pomocy! Gdzie znajdę wartościowe książki sportowe??

Pomocy! Gdzie znajdę wartościowe książki sportowe??

Poszukuję dla kolegi książki o wychowaniu fizycznym. On zaczyna ćwiczyć a niedługi ma urodziny i myślę, że to będzie dla niego przyzwoity prezent. Słyszałem, że znajdę coś w księgarni sportowej lecz u mnie w mieście takiej nie ma :/

szeryf111

Posty: 24

 
Hej,

ja ogólnie wszystkiego dowiaduję się z youtuba, ale nigdy się nie wgłębiałam tak bardzo w temat, że byłaby mi potrzebna jakaś książka :P ogólnie mało czytam więc ci chyba nic nie poradzę. Po prostu poszperaj po necie i poszukaj, to zawsze jest najlepsze rozwiązanie według mnie.

3maj się i powodzenia;-)

KKkurol

Posty: 34

 
Księgarnie sportowe istnieją i trzymają się całkiem dobrze :P przecież jest tyle różnorakiego rodzaju książek, iż to nic dziwnego, iż te o sporcie też mają swoje oddzielne miejsce. Ostatnio przypadkowo natrafiłam na taką księgarnię http://www.sporty.pl bo szukałam czegoś o pedagogice i jedna z dziewczyn poleciła mi sprawdzić właśnie tam. Patrząc po asortymencie to myślę, iż z pewnością odnajdziesz tam coś również dla siebie.

Pozdrawiam również.

France23

Posty: 31

 
O jejku o tej godzinie to ja nie myślę więc ci nie powiem.

generalnie weszłam na forum jedynie zbadać swój ostatni wątek, który śledzę, niemniej jednak tak żeby ciebie pocieszyć w poszukiwaniach to generalnie wiem że istnieje coś takiego jak księgarnia sportowa chociaż ja książek nie kupuję, jak już to wypożyczam z wypożyczalni w moim mieście. Dasz radę, generalnie jak poszukasz – to coś odnajdziesz.

uiids

Posty: 37

 
Uciążliwy temat widzę, ja kupuję książki jedynie z zakresu grafiki komputerowej więc księgarnia sportowa to zupełnie inna bajka, no niemniej jednak według mnie w dzisiejszych czasach w internecie możesz znaleźć wszystko. Poszukaj może po jeszcze innych tematach na forach, po jakiś starszych wątkach czy coś, na pewno nie jesteś jedyną osobą, jaka tego szukała.

EKO-Chatka

Posty: 38

 
Książki na fizoterapię kupowałam od nich http://sporty.pl/sporty/index zawsze mieli to, co akurat wymagałam. Dwa razy nawet trafiłam akurat na promocję J nie wiem czy ja mam szczęście do tej księgarni czy los chce, abym skończyła tą fizjoterapię, bo kumpela szukała książek i sama nie znalazła, póki ja jej linka nie przesłałam.

Korzystając z okazji – życze powodzenia na testach.

Marta

Posty: 42

 
Nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na to pytanie, jednak wiem iż wyśmienitym pomysłem jest wyszukiwarka google oraz znajomi :P jak jesteś na AWFie to nie lepiej się spytać kolegów czy koleżanek na roku skąd oni biorą książki, czy znajomi jeszcze nie ogarnęli, iż w ogóle trzeba się uczyć. W najgorszym przypadku idź do wykładowcy czy tam ćwiczeniowca i się spytaj wprost gdzie książki nabyć, bo ci zależy. Nie powinni ciebie zbyć albowiem oni lubią jak ktoś ich bierze za autorytet.

Astarotaa

Posty: 31