Tani Sklep z odżywkami

Tani Sklep z odżywkami

Witam, powoli zbliżają się wakacje, a ja mam mniej więcej 10 kg nadwagi. W tym roku chcę jechać na egzotyczne wakacje, ale przecież bez dobrego spalacza tłuszczu lub innych metod się nie obejdzie. Szukam zatem sklepów i sposobów na bardzo szybką utratę zbędnych kilogramów. Będzie miło, jeżeli dacie mi namiar na dobre produkty odchudzające w Częstochowie.

wisła1905

Posty: 4

 
Bez białka to bym ogólnie nie przetrwał, więc od niego zacznij. Na 100% działają też witaminy, aminokwasy i kreatyna. Jeżeli masz duży brzuch to lepiej z kreatyną uważaj.

Lupusx

Posty: 7

 
Uważaj tylko na chemiczne przedtreningówki, bo mogą zaszkodzić w trakcie treningu. Lepiej się wspierać czymś naturalnym, chociażby kapsułkami zielona herbata i kompleksami multiwitaminowymi.

345_14

Posty: 10

 
Białko i kreatywna to właściwie dwa podstawowe suplementy. Pamiętaj tylko, żeby z białkiem za bardzo nie przesadzać, bo organizm i tak wchłania tylko tyle białka, ile potrzebuje.

Acclaim

Posty: 12

 
Mi dobrze energię na treningu poprawiają izotoniki. Teraz możesz sobie kupić rozpuszczane z wodą, o intensywnym smaku. Nie radzę jednak z nimi przesadzać na co dzień, bo bez treningu potrafią jednak wyrobić większy brzuszek ;)

wiesław11

Posty: 8

 
Uważaj tylko, żeby przy użytkowaniu suplementów na co dzień nie pić za dużo kawy, mocnej herbaty i alkoholu. Potrzeba też czystego jadłospisu, aby wszystko zadziałało, jak trzeba.

Marcelek2

Posty: 27

 
Dużo biegam – maratony, ultramaratony, biegi przełajowe, prowadzę też treningi z dzieciakami. Obowiązkowo zaopatruję się w batony i napoje sportowe. Bardzo dobrze mi swojego czasu doradził przy takim wyborze sklep fbb.pl. Żele energetyczne dosłownie za grosze, a dają niesamowitą energię. Mocno polecam od nich batony Olimp. Normalnie zastępują posiłek po ciężkim wysiłku, kiedy nie masz, jak zjeść normalnie. Niezłe też mają zbożowe batony Sante za 1.29 zł od sztuki (cena to śmiech na sali, jak zobaczyłem to nie mogłem uwierzyć). Biorę od nich odżywki od 2007 roku mniej więcej i do tej pory jest ok.

89ostry89

Posty: 25

 
Wiem z doświadczenia, że nie warto patrzeć do końca na normy dawkowania podawane przez producenta. Jeżeli suplement na ciebie, np. nie działa na początku to rozważ delikatne zwiększanie dawki codziennie, oczywiście wszystko z umiarem. Pozdrawiam.

czasDDD

Posty: 4

 
Po ośmiu godzinach pracy chodziłem na siłkę jeszcze, ale bez boostera testosteronu bym nie dał rady, dlatego polecam dla wszystkich osób aktywnych fizycznie.

czesterk

Posty: 7

 
Na mnie najlepiej działają multiwitaminy. Biorę przed i po treningu witaminy. Przyznam, że znacznie lepiej się czuję. Witamin nawet chyba nie da się przedawkować, bo nadmiar z moczem się usuwa. Jak dla początkującego to witaminy obowiązkowa sprawa. Szybsza regeneracja i psychika ci się nie zmarnuje.

mamaek

Posty: 21