Tłumaczenie tekstów z internetu

Tłumaczenie tekstów z internetu

Mam kilku klientów zagranicznych, bo robię stronki internetowe, ale tracę mnóstwo czasu, żeby się z nimi mailowo dogadać. Szukam jakiegoś konkretnego biura tłumaczeń, zdolnego mi pomóc w takim zadaniu.

dof77

Posty: 17

 
Według mnie tłumaczenie cv to świetny pomysł na podniesienie swoich możliwości w dotychczasowym i przyszłym miejscu pracy. Po pierwsze pracodawca widzi, że ci zależy, a po drugie masz klucz do korporacji międzynarodowych.

Filecz34

Posty: 27

 
Mnie to zawsze bawią ludzie, którzy twierdzą, że im tłumacz google wszystko powie. Nie wiedzą, że takie narzędzia zaburzają zrozumienie całego tekstu, a nawet później naukę języka.

Max Pejnn

Posty: 24

 
Jestem z zawodu tłumaczem, ale przyznam, że ciężko jest zarobić. Na rynku działa już mnóstwo firm, skupiających wykonawców. Trudno się wybić z własnym interesem.

enzoteq

Posty: 28

 
Jestem pracownikiem bardzo dużej firmy i na co dzień korzystamy z www.ototlumaczenie.pl. Są bardzo dokładni, szybko realizują proste zlecenia. Zdarzało się jednak, że tłumacz wysłał nam mocno skomplikowany tekst po zaledwie 1.5 h. Moi szefowie są zadowoleni, a współpracujemy z tą firmą od ponad roku.
Pozdrawiam i polecam ;)

Lubus34

Posty: 28

 
Od jakiegoś czasu tłumaczę, co ważniejsze zawodowe artykuły w http://www.ototlumaczenie.pl i przyznam, że nie ma problemów, ani z wysoką wyceną, ani dostępem do tłumacza. Wcześniejsze doświadczenia uświadomiły mi jedno.

Trzeba stawiać tylko na biura doświadczone, mające dostęp do fachowców, tłumaczy przysięgłych, a nie jakiejś gimnazjalnej lipy.

ciopix

Posty: 22

 
Na pewno nie polecam zwykłych tablic z ogłoszeniami tłumaczy, bez zarejestrowanej działalności gospodarczej. Mnóstwo amatorów na tym rynku.

Lepiej, żebyś postawił na sprawdzone firmy.

Mmatckhew

Posty: 28

 
Odkąd polska weszła do unii europejskiej rozpoczęła się i jeszcze nie skończyła moda na bycie tłumaczem przysięgłym. Mnie tylko dziwi, dlaczego ci ludzie jeszcze za granicę nie wyjechali w celach zarobkowych.

Różyczka

Posty: 17