dobra autoszkoła Warszawa

dobra autoszkoła Warszawa

Więc tak – potrzebuję namiar na sprawdzoną szkołę nauki jazdy. Jeśli macie info o dobrym instruktorze (płeć obojętna), który byłby wymagający, ale naprawdę dobrze nauczył mnie jeździć, to proszę o cynę ;-))

Fowl1990

Posty: 12

 
Ja to prawo jazdy robiłem jeszcze w PRL-u, zupełnie inne przepisy na egzaminie, inaczej w ogóle sam kurs wyglądał...

Dydusek

Posty: 24

 
Ja to chyba nie jestem stworzona do kierowania pojazdem mechanicznym. Mam na koncie 5 egzaminów i już się poddałam. Na pewno na jakiś czas dam sobie spokój. Ogólnie szkołę miałam dobrą, ale podczas egzaminu taki mnie stres łapał, że po prostu nie do opisania...

Szozi

Posty: 16

 
Już trochę minęło odkąd robiłem kurs, więc słabo się orientuję gdzie teraz warto podbić. Ja kończyłem taką małą szkółkę na Ochocie, w sumie dobrze mnie przygotowali, ale też miałem fart bo trafiłem później na normalnego, ludzkiego egzaminatora ;)

Miśka

Posty: 21

 
W tej szkole co ja robiłem kurs to mieliśmy czterech instruktorów, dwie kobiety i dwóch facetów. Co ciekawe największe wzięcie wśród kursantów mieli...faceci instruktorzy. Jakoś to tak chyba jest, że ludzie wolą się uczyć u mężczyzn jeżdżenia...coś w tym musi być ;-))

Oksy_!

Posty: 23

 
Szukam szkoły gdzieś na Bemowie aktualnie i już parę ofert sobie sprawdziłem. Ceny mniej więcej wszędzie są zbliżone, ciekaw tylko jestem jak to wygląda z tymi instruktorami, bo wiem, że niektórzy to sobie lubią olać kursanta i zamiast uczyć, to gapią się w szybę i nic nie tłumaczą;/

Reg00

Posty: 27