nurkowanie warszawa

nurkowanie warszawa

Witajcie. Korzystaliście z oferty centrum nurkowego Scuba Diver w Rybakach? Jak wrażenia? Kurs dobrze poprowadzony? Można się było rzeczywiście czegoś nauczyć?

TeS

Posty: 9

 
Też miałem problem, żeby jakąś szkołę wybrać i w końcu stanęło na ofercie z serwisu www.scubadiver.pl. Mieli dość okazyjną cenę i to przeważyło:-) Ale okazało się, że szkoła nie tylko tania, ale też profesjonalna. Ośrodek mają w Rybakach nad pięknym jeziorem, dla samych widoków warto tu przyjechać. Kurs mi się podobał, zwłaszcza same nurkowania, pod wodą czekało na nas kursantów dużo atrakcji – skrzynie ze skarbami, łódź...a nawet trzepak z dywanem :D

Warren1987

Posty: 17

 
Do tej pory to nurkowałem tylko z ABC, teraz bym chciał jakoś poważniej się zająć tematem i też szukam dobrego kursu, z fajnymi instruktorami. Wiem, że różnie to bywa. Niektórzy biorą dużą kasę, a guzik uczą...

mati

Posty: 46

 
Witam! ;) Mam w planie też wyjazd na jakiś kurs, ale nie wiem czy się jeszcze w ogóle uda gdzieś załapać...zaraz będzie końcówka wakacji, ciekawe jak z wolnymi terminami wygląda sytuacja.

XixIX

Posty: 21

 
Ja się wody boję niestety :P Od dziecka praktycznie mam jakąś fobię...może dlatego, że się kiedyś topiłem. Także co do nurkowania to się nie wypowiem ;)

loooque

Posty: 32

 
Jakoś nigdy za wodą nie przepadałem, wolałem zawsze góry zamiast wakacji nad Bałtykiem, także nie moja działka ;) Ale podziwiam nurków, dość niebezpieczna zabawa...przynajmniej tak to wygląda z mojej perspektywy.

PiSi

Posty: 19

 
W planie mam zrobić sobie papiery na instruktora, ale to nie wiem czy w tym roku mi się uda jeszcze ogarnąć. Jak nie, to za rok na bank się zajmę tematem. Fajna opcja, można sobie później jako instruktor dobrze zarabiać – przyjemne z pożytecznym.

Astarotaa

Posty: 32

 
No właśnie jak się zaczynał czerwiec to miałem w głowie taką ideę, żeby się nauczyć nurkować, ale temat siadł...w sumie warto byłoby do tego pomysłu wrócić:) Także też czekam na jakieś polecenia, piszcie, jak coś wiecie!

Szozi

Posty: 16

 
Nie wiem nic o takich kursach. Już prędzej bym zrobił sobie papiery na motorówkę, albo jakiś kurs żeglarski bym przeszedł, bo mnie bardziej interesuje tak szczerze mówiąc. O ile na motorówkę, to trzeba mieć jakieś uprawnienia?

crisdean

Posty: 14