Szkoła technik pamięciowych w Gorzowie

Szkoła technik pamięciowych w Gorzowie

Chcę zapewnić swojemu dziecku najlepszy start i pomyślałem niedawno o zapisaniu syna (4 lata) na kurs wczesnego czytania i stymulacji inteligencji. Czy znacie fajnych nauczycieli, prowadzących tego typu zajęcia w Gorzowie?

Abyss

Posty: 11

 
Żyjemy w erze informacji, więc im szybciej je ogarniasz, tym więcej wiesz i masz naturalną przewagę nad innymi ludźmi. Podobno Napoleon potrafił szybko czytać i zobaczcie, co osiągnął w krótkim czasie ;)

gregcie@

Posty: 21

 
Szybkie czytanie to najlepsza umiejętność w czasach, gdzie natłok informacji jest niesamowity. Tego powinni uczyć w standardowych szkołach.

Mnert67

Posty: 24

 
Możesz sobie wypożyczyć książkę „Pamięć:trening interaktywny” i zobaczysz, że razem z kursem szybkiego czytania i technik pamięciowych twoje życie może poważnie się zmienić, szczególnie zawodowe.

sgemino

Posty: 22

 
Byłem na kursie szybkiego czytania. Miałem problemy z koncentracją w pracy. Nie mogłem wysiedzieć długo przy zadaniu, ciągle miałem mętlik w głowie. Wystarczyły trzy miesiące treningu, żebym czytał dowolną stronę A4 w około minutę, z bardzo dużym zrozumieniem.

Augustynnn

Posty: 21

 
Nigdy nie zapisuj się na multimedialne kursy szybkiego czytania. Najlepiej, aby po tym zagadnieniu prowadził cię nauczyciel, który ma taką umiejętność, realnie wyrobioną.

Qumer45

Posty: 23

 
Kurs wczesnego czytania uczy dzieci, że nauka nie jest jakimś wielkim ciężarem, ale może być świetną zabawą. Niestety nawet dorośli często nie rozumieją, jak bardzo młody człowiek chłonie informacje. Im szybciej zapiszesz dziecko na taki kurs, tym szybciej osiągnie niesamowite wyniki i to nie tylko w szkole.

anjopal67

Posty: 28

 
Ja na co dzień używam zdolności szybkiego czytania. Studiuję na medycynie i nie wiem, jak mógłbym sobie bez tej umiejętności poradzić. Miałem szczęście do dobrego nauczyciela, który sam potrafił szybko czytać.

szeryf111

Posty: 24