Szkolenie e-biznes, znacie kogoś ?

Szkolenie e-biznes, znacie kogoś ?

Myślałem na temat szkolenia z obsługi klienta. Pewnie postawiłoby to trochę mój biznes na nogi, który obecnie poważnie kuleje i jakby już nie mam pojęcia, co dalej zrobić, żebym miał więcej klientów.

dermuster

Posty: 6

 
Sama skończyłam ten kurs http://oferta.krzywy.pl/szkolenie/tajemnica-domen/. Czuję się teraz pewniej, albowiem wybór domeny zawsze powodował mi trudność. Teraz też pomagam odpłatnie innym ;)

pawel253

Posty: 15

 
Sam dużo się nauczyłem. Ogólnie dużo czytałem zanim podjąłem decyzję o otwarciu sklepu internetowego, ale jestem zainteresowany takim kursem. Chyba się na niego zdecyduję. Tym niezwyklej, że każde szkolenie z pozycjonowania jest inne i zawsze można dowiedzieć się czegoś nowego, co teraz się robi :) Dzięki za podsunięcie tak rzetelnej stronki z kursami.

Lupusx

Posty: 9

 
Tak jest. Z reguły mało kto pozwala sobie na niezwracanie pieniędzy, jeśli klientowi nie odpowiada szkolenie z e-biznesu, a z góry taka opcja była zaznaczona. Mam nadzieję, że coraz mniej osób będzie takimi niedowiarkami i będzie bardziej otwarta na korzystanie ze świetnych szkoleń.

yarofe

Posty: 16

 
Muszę potwierdzić, iż akurat te szkolenia z obsługi klienta są inne. Wcześniej korzystałem z jakiegoś tam kursiku. Ten jest niezmiernie rzetelnie przygotowany i można polecać go innym. Mnie jak najbardziej pomógł.

Acclaim

Posty: 5

 
Muszę potwierdzić, że akurat te szkolenia z obsługi klienta są inne. Wcześniej korzystałem z jakiegoś tam kursiku. Ten jest bardzo rzetelnie przygotowany i można polecać go innym. Mnie jak najbardziej pomógł.

Dzidzia

Posty: 6