Szkolenia z tworzenia związków

Szkolenia z tworzenia związków

Witajcie. Od dłuższego czasu zmagam się z jakąś życiową apatią i niemocą. Ciągle brakuje mi odwagi i energii, żeby realizować swoje marzenia, wszystko odkładam na później, a to później okazuje się być – wiecznym nigdy. Jak to zmienić? Szukam motywacji, pomysłu, może jakiegoś szkolenia? Ktoś coś?

Marioleczka 

Posty: 2

 
Ja się do dziś zastanawiam, jakim cudem poderwałem swoją żonę z moim poziomem nieśmiałości i płótnem w portfelu. Ale się stało, widocznie los mi sprzyjał. Czasem trzeba mieć w życiu trochę szczęścia, bez niego ani rusz.

Nikuś23

Posty: 5

 
Ja to w ogóle zawsze jestem mega w szoku jacy ludzie trafiają na kierownicze menadżerskie stanowiska. W różnych firmach pracowałem i zazwyczaj przełożonymi były osoby sfrustrowane bez elementarnej wiedzy na temat zarządzania grupą!

Black_Riot

Posty: 5

 
Każdy nauczyciel ma jakąś swoją filozofię jakiś system pracy, to by trzeba było zweryfikować zawczasu, zanim się człowiek do kogoś na zajęcia zapisze. Bo nie każdy styl pracy będzie nam odpowiadał

miko_poz

Posty: 4

 
Nikt mi do głowy nie przychodzi w tym momencie, chociaż parę razy chciałem z takich szkoleń skorzystać, ale właśnie zawsze miałem problem, żeby się zdecydować na konkretną osobę itd.

pawel253

Posty: 4

 
Mam zajawkę na rozwój osobisty od jakiegoś czasu ale na razie kończy się ona na tym że czytam książki motywatorów, oglądam dostępne w necie video na żadnym generalnie spotkaniu jeszcze nie byłem, choć planuję na pewno.

czasDDD

Posty: 17

 
Na różnych trenerów można trafić. Na pewno są i ci lepsi, którzy faktycznie potrafią wskazać odpowiednią drogę człowiekowi i są ci słabsi, którzy niczego konkretnego nie podpowiedzą, ale swoje skasują. Trzeba szukać próbować – metoda prób i błędów zawsze się sprawdza.

NanoPIK

Posty: 4

 
Bardzo dobrą ofertę i dobre podejście ma Setman właściwy człowiek na właściwym miejscu! Ja sobie wyjątkowo nie radziłam w życiu, najpierw mi się związek rozpadł a potem mąż odszedł do młodszej. Gdyby nie metoda pana Andrzeja jego szkolenie porady to pewnie bym wylądowała na kozetce u psychoterapeuty.

transerwis

Posty: 7

 
Jest jakaś dziwna moda na rozwój osobisty prowadzony przez coachów ostatnio. Nie kumam tego za bardzo powiem szczerze. Czy komuś rzeczywiście coś takie kursy dały? Ale realnie?

Robuś

Posty: 5

 
Nie mam jakiegoś większego przekonania do różnych szkoleń motywacyjnych i innych tego typu. Największą dla mnie motywacją do tego, żeby wziąć się do roboty, są rachunki, czynsz i OC, nic mnie tak nie motywuje ;P

quios

Posty: 21