Gdzie znajdę info na temat prawka w Wawie?

Gdzie znajdę info na temat prawka w Wawie?

Cześć. Czy mieliście do czynienia z jakąkolwiek nauką jazdy w warszawie? Interesuje mnie ten temat, bo planuję zapisać się na kurs, jednak chciałbym trafić do kogoś, kto ma odpowiednie podejście do kursanta.

Iwona3

Posty: 19

 
Witam serdecznie.

Dla mnie egzamin na prawo jazdy był najbardziej stresującym momentem w życiu, aczkolwiek udało się przezwyciężyć strach dzięki odpowiednim umiejętnościom, które zdobyłem korzystając z http://www.tunell.pll. Cechują ich atrakcyjne ceny kursów i indywidualne podejście.

Dresik

Posty: 16

 

zerom_ol

Posty: 18

 
Dzień dobry. Sam zdawałem kurs prawa jazdy w warszawa i wydaje mi się, że nie ma gorszego miasta, w którym można byłoby podchodzić do egzaminu. Sam egzamin jest stresujący, a jeszcze nadmierny ruch, korki czy dziesiątki obserwujących Twoje starania na placu ludzi również nie są sprzyjającymi okolicznościami.

Trzeba liczyć na zimną krew i szczęście.

kadajo

Posty: 15

 
Witam.

Z całą pewnością zawartość tego forum pomogła mi w wyborze, który obejmował szkołę jazdy w warszawie. Miałem niesamowicie wielkie wątpliwości, niemniej jednak polecając tutaj konkretnych instruktorów rozwialiście je w stu procentach, za co mogę tylko podziękować.

doprzodu

Posty: 13

 
Hej.

Zawsze olbrzymim wyzwaniem wydawało mi się prawo jazdy w warszawie, bowiem wszyscy znajomi opowiadali o tym, jak trudno jest zdać ten egzamin. W rzeczywistości podszedłem do niego jedynie raz. Zdałem za pierwszym razem także teorię, jak i praktykę i zdobyłem już dokument uprawniający poruszanie się po drogach.

Dziadek

Posty: 11