szkolenie zarządzanie projektami

szkolenie zarządzanie projektami

Cześć Mieszkam w Warszawie i chciałbym się wybrać na jakieś szkolenie biznesowe. Interesuje mnie kierunek zarządzanie i pokrewne. W miarę możliwości chciałbym też coś na miejscu, aby nie trzeba było dojeżdżać. I z wartościowym certyfikatem.

barca 29

Posty: 4

 
Rozważam organizację szkolenia dla pracowników. Szkolenia z zarządzania projektami, oczywiście. Zainteresowało mnie szkolenie prince2. Widzę, że też o nim piszecie, więc będę śledził ten wątek. Jest kilka firm, ceny różne, więc chcętnie dowiem się gdzie warto.

edyta123

Posty: 13

 
Warte uwagi szkolenie. Pracuję w zespole projektowym i szczerze przyznam, że uważam to szkolenie za podstawę, zwłaszcza dla początkujących. Dzięki temu mogą się zapoznać ze specyfiką pracy projektowej.

Jasio234

Posty: 10

 
Właśnie chciałem zorganizować szkolenie z zarządzania projektami. To szkolenie wydaje się być całkiem dobrą opcją, zwłaszcza, że mam świeży zespół. Teraz pozostaje jedynie kwestia wyboru firmy.

Nan3k

Posty: 17

 
Chciałbym aby moja firma się rozwijała, a pracownicy podnosili swoje kwalifikacje i zdobywali nowe, cenne umiejętności. Dlatego chciałbym zorganizować dla całej kadry jakieś wartościowe i efektywne szkolenia biznesowe dopasowane do działów, w których pracują. Trzeba się ciągle dokształcać.

CHatka-eKo

Posty: 13

 
Również szukam sprawdzonej firmy, która zajmuje się organizacją szkoleń biznesowych z zakresu zarządzania. Zastanawiam się na certyfikatem albo szkoleniem dedykowanym.

luke130

Posty: 7

 
Największą wadą tej oferty jest to, że ona praktycznie nie ma wad :D Tutaj gdzieś musi być haczyk A tak całkiem serio, to powiem Ci, że powinieneś skorzystać z ich usług. Tym bardziej, że prowadzą je doświadczeni trenerzy, a nie tak jak już mi się zdarzało tacy co to się slajdów na pamięć nauczyli. A potem zadajesz pytanie i wychodzi, że zero zrozumienia biznesu.

czeslaww

Posty: 13