Szkolenia dla pracowników firmy

Szkolenia dla pracowników firmy

Dzień dobry ;-) Firma szkoleniowa jest mi potrzebna, która ma doświadczenie w prowadzeniu szkoleń w obszarze sprzedaży telefonicznej. Ktoś – coś? Z kim współpracujecie/współpracowaliście?

Posty: 2

 
Sporo praktycznej wiedzy wyniosłem tak naprawdę z kilku szkoleń na jakich byłem a na większości to jednak te zyski intelektualne były na poziomie bliskim zeru.

Lupusx

Posty: 12

 
Prawda jest taka że szkolenia potrafią mocno się od siebie różnić w zależności od firmy która za nie odpowiada, także tutaj trzeba być ostrożnym i dobrze sobie portfolio wykonawcy sprawdzić, zweryfikować.

Biforr23

Posty: 6

 
Długo współpracujemy w kwestii szkoleń z Delta Training i ich bym polecał (na stronie https://deltatraining.pl jest tel i opisy szkoleń). Mają klasowych ekspertów, nie są to ludzie z przypadku, zawsze szkolenie jest przygotowane od A do Z, nie ma tutaj wesołej spontanicznej improwizacji.

leeoon

Posty: 5

 
Mocno się polski rynek rozwinął w kwestii trenerów, rozwoju osobistego i tak dalej, dobrze pamiętam latam 90 te jak to wtedy wyglądało, raczkowało i całe szczęście że te czasy mamy już dawno za sobą.

pawel253

Posty: 3

 
Co firma to inne podejście do szkoleń, ja teraz szukam kogoś sprawdzonego od technik sprzedażowych także jak ktoś by miał z kimś dobre doświadczenia to będę wdzięczny za informację.

Asia

Posty: 15