Manager piłkarski

Manager piłkarski

Wchodzę w biznes negocjacyjny, mocno handlowy i muszę wybrać się koniecznie na praktyczne szkolenia. Kto uczy negocjacji najlepiej w Warszawie? Zależy mi na bardzo przyśpieszonym modelu edukacyjnym i konkretnych umiejętnościach.

Proszę was o pomoc i z góry dziękuję.

czes212

Posty: 22

 
Zapisałem się niedawno na majowy kurs menedżera piłkarskiego przez http://www.akademiabiznesu.org.pl. Mają sporo pozytywnych opinii. Jak chcesz możemy się nawet razem wybrać.

Bardzo długo szukałem sensownej oferty i dopiero Warszawska Akademia Biznesu spełniła moje oczekiwania.

showmemore43

Posty: 18

 
Polecam ci monitorowanie alertów google, według twoich branżowych słów. Wtedy szybciej znajdziesz kursy w idealnych dla ciebie terminach.

Al3-56

Posty: 19

 
Niestety polecenie to jedno, a plan zajęć drugie. Lepiej dokładnie zapoznaj się z poruszanymi zagadnieniami i poczytaj o kwalifikacjach trenerów.

Niestety w niektórych ośrodkach zatrudniają ludzi z ulicy, którzy potrafią tylko omawiać teoretyczne podstawy przedmiotu, a wiadomo, że nie o to chodzi.

eXtreme23

Posty: 24

 
Szkolenia stacjonarne są średnie według mnie. Lepiej zapisz się na multimedialne i rób je swoim tempem. Osobiście stolica jest w moim odczuciu za droga, jednak przyznam, że tylko tam spotkałem profesjonalistów zapraszanych na prowadzenie szkoleń.

Pochodzę z małej miejscowości i bardzo trudno znaleźć praktyka, zdolnego przekazać prostym językiem wiedzę.

Różyczka

Posty: 17

 
Według mnie twoje oczekiwania spełni www.akademiabiznesu.org.pl. Ceny ich szkoleń oscylują w granicach 800 zł, ale zakres materiału do przerobienia jest naprawdę ogromny.

Skupiają się na praktycznej wiedzy, zatrudniają fachowców. Do tego działają w centrum (Millenium Plaza).

MangoOo

Posty: 27

 
Dobrze się zastanów nad terminem szkolenia. Kiedyś byłem na kursie dwudniowym (20 godzin). Trudno o dobre chłonięcie wiedzy, jeżeli nie ma dobrego planu zajęć.

Radziłbym ci go dokładnie przeanalizować.

Olekk

Posty: 21

 
Zdecydowanie polecam http://www.akademiabiznesu.org.pl. Szkolenia są bardzo intensywne. W dwa dni możesz przejść 20 godzin omawiania materiału. Byłam już na kursach negocjacyjnych, związanych ze skuteczną sprzedażą i marketingiem.

Pracuję w zawodzie, a wielu pracowników bardziej zwraca uwagę na certyfikat, który otrzymałam w Warszawskiej Akademii Biznesu niż na moje klasyczne wykształcenie. To moim zdaniem dużo mówi o profesjonalnym podejściu tej firmy.

Zlomex

Posty: 26