jazdy doszkalające w Wieliczce

jazdy doszkalające w Wieliczce

Zależy mi na znalezieniu naprawdę dobrej szkoły prawa jazdy w Skawinie. Jak orientujecie się w temacie i możecie polecić, bo sami korzystaliście, to piszcie. Wiadomo, że najlepiej z polecenia, a w tej dziedzinie tym bardziej :)

Babeczka

Posty: 4

 
Sama mam dylemat co wybrać. Wiem, iż jedna ze szkół jest dobra pod kątem instruktorów, natomiast to podobno nauka prawa jazdy w Skawinie dość droga. Zależałoby mi na odnalezieniu czegoś w tej najniższej cenie. Niekoniecznie z ukrytymi kosztami ;)

Black_Riot

Posty: 3

 
To rzeczywiście rzetelna szkoła jazdy w Krakowie wilkar.pl. Polecam, bowiem sama kończyłam i nie miałam żadnych problemów. Fachowe podejście, wszystko jak najlepiej.

Lupusx

Posty: 5

 
Mam nadzieję, że i ja będę mogła pochwalić się zadowoleniem. Na razie mam kilka opcji do wyboru. Szczerze to za sporo jest ofert nauki jazdy w Krakowie i mam poważny dylemat. Nie kieruję się ceną, a doświadczeniem.

Radziu

Posty: 2

 
Mam nadzieję, że i ja będę mogła pochwalić się zadowoleniem. Na razie mam kilka opcji do wyboru. Szczerze to za dużo jest ofert nauki jazdy w Krakowie i mam poważny dylemat. Nie kieruję się ceną, a doświadczeniem.

labuh

Posty: 16

 
Korzystałam z jazd doszkalających w Wieliczce i nie żałuję. Nie siedziałam za kółkiem prawie 2 lata i wyparowało z głowy sporo rzeczy. To faktycznie znakomita sprawa, żeby przypomnieć sobie nie tylko podstawy.

gregcie@

Posty: 20

 
Sprawdziłam dokładnie i teraz już wiem, na czym stoję. Za kurs prawa jazdy w Skawinie, ale kompleksowo ze wszystkim będę musiała zapłacić 1300 złotych. Chciałabym obejść się bez dodatkowych godzin, za które trzeba jednak zapłacić, ale wiadomo, że końcowego etapu nie przewidzę teraz. Znając siebie, pewności będzie mi brakowało :)

opiter78

Posty: 3