Kurs ADR dla kierowców

Kurs ADR dla kierowców

Słuchajcie, potrzebowałbym namiary na porządny kurs w zakresie kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej, żeby dostać uprawnienia kierowcy (przewóz rzeczy). Kto dobrze szkoli i umożliwia materiały szkoleniowe, oraz wszelkie badania?

zdsakk87

Posty: 26

 
Ja to nie mam szczęścia do kursów. Już kilka razy próbowałem się dobrze przygotować na egzamin na doradcę ADR i nic z tego nie wyszło. Sam już nie wiem czy to wina kursu, czy może ja jestem jakiś odporny na wiedzę:P Nawet nie wiem jaki procent w moim ośrodku zdawał za pierwszym podejściem...Natomiast wątpię, żeby to było sporo więcej niż 60 – 70 procent.

Virgooo

Posty: 33

 
Hmm...powiem Ci, że trudno o porządny kurs, jeśli chodzi o taki certyfikat. Sam sprawdziłem kilka ośrodków, popytałem znajomych i generalnie nie jest różowo. Mnie się udało zaliczyć całkiem niezłe szkolenie w firmie http://abc-szkolenia.com/ i chyba jest to jedne miejsce jakie mógłbym komukolwiek polecać. Na certyfikat kursy robią raz w miesiącu, więc nie powinno być problemu żeby się załapać w jakimś w miarę szybkim terminie.

1Alex149

Posty: 46

 
Jeżeli chodzi o szkolenia dla kierowców w zakresie ADR to ja bardzo dobrze wspominam kurs zrobiony poprzez ekipę z abc-szkolenia.com. Zrobili nam na miejscu wszystkie badania, dostaliśmy materiały szkoleniowe i co najistotniejsze – egzamin poszedł jak z płatka. Zero stresu. W biurze pracują bardzo fajne dziewczyny, wszystko można z nimi uzgodnić bez kłopotów.

Grażyneczk223

Posty: 36

 
Może jakiejś konkretnej firmy to nie polecę, niemniej jednak pożądane byłoby poczytać co dokładnie oferują w ramach takiego szkolenia, załóżmy dla branży transportowej. Czyli czy dają materiały, czy są w stanie zapewnić badania lekarskie i psychologiczne itd. Poza tym, trochę o osobach, które prowadzą zajęcia pożądane byłoby się dowiedzieć, poczytać, popytać...

radziomil

Posty: 40

 
Co do wysokiej zdawalności to nie wiem, jak to u nich wygląda, lecz ogólnie ludzie sobie chwalą sam poziom kursów, które przygotowuje marka abc-szkolenia.com. Dwóch moich znajomych robiło u nich papiery kwalifikacji wstępnej na kierowców i mówili, iż wszystko spoko. Także, moim zdaniem należałoby sobie obczaić co i jak.

234_9867

Posty: 35

 
Jak ja byłem na kursie na certyfikat kompetencji zawodowych to ośrodek spisał się na medal. Bardzo dobra obsługa, szybkie załatwienie całych tych papierków, zgłoszeń, wniosków itd. W ogóle pomogli mi w rozpoczęciu działalności gospodarczej, sporo się dowiedziałem na ten temat od takiej praktycznej strony.

djcube1985

Posty: 38

 
Cóż mogę napisać – trzeba szukać:) Dobrze, iż tutaj pytasz, lecz też należałoby wśród znajomych zrobić mały sondaż. Poza tym, ja jestem zdania, iż dobrze też się przejść do konkretnych ośrodków szkoleniowych i zobaczyć jak oni tam pracują, zaś najlepiej to zagadać ludzi, którzy wychodzą po kursie:) Ja tak zrobiłem – porządny research to podstawa!

kevin888

Posty: 38

 
Mam wrażenie, iż ostatnio sporo się pojawiło solidnych ośrodków robiących kursy na kwalifikację wstępną w formie przyśpieszonej. Jeszcze kilka lat temu było troszkę licho z takimi szkoleniami. Mnie się dość dobrze uczyło z firmą http://abc-szkolenia.com/. Mają elastyczną ofertę, można się bez problemu dopasować do terminu szkolenia. Panie w biurze wszystko załatwią, tak żeby kursant był zaspokojony.

Gruszek2

Posty: 25

 
Dość ciekawą ofertę przygotował serwis http://abc-szkolenia.com/. Ja się u nich uczyłem na egzamin do kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej w zawodzie kierowcy. Szkolenie i sam egzamin było w tym samym miejscu. Jeśli chodzi o zdawalność to z tego co wiem była na poziomie 95 procent, więc rzeczywiście wysoka. To co mi się u nich spodobało to też fakt, że szkolenia robią co chwile, średnio co 2 tygodnie. Można się było w dogodnym terminie umówić.

Szkolić23

Posty: 41