W-Wa Fusing: gdzie?

W-Wa Fusing: gdzie?

Witam.

Poszukuję materiałów do fusingu, szczególnie chodzi mi o wysokojakościowe szkło. Jeżeli macie jeszcze jakieś informacje o tym gdzie można się podszkolić z tej techniki robienia witraży (najlepiej w woj. mazowieckim) to będę wdzięczny.

Pozdrawiam

klotnikk

Posty: 29

 
Nie wiem gdzie można nauczyć się fusingu, jednakże w sieci jest chyba jakiś sklep który będzie posiadał te artykuły, jakie ciebie interesują. Generalnie według mnie to trzeba patrzeć na forach jakie są idealne firmy. Jak ze wszystkim – jak zła jakość, to i tak nic z tego nie zrobisz. Sprawdź w Google najlepiej.

jan630

Posty: 29

 
Moja babeczka od techniki zna się na tym, ale ona jest już starszej daty więc napewno to miejsce, w jakim się uczyła to już nie istnieje. Nie no żarcik... ale polecam tobie poszukać w necie. Z pewnością coś odszukasz, może i nawet w Waszawie, bowiem w końcu to stolica i tu jest wszystko :P Jak ja wpisałam w neta to mi wyszedł taki kurs http://www.artshobby.pl/kursy-witrazowe-i-fusing.html wygląda profesjonalnie, zaś te prace kursantów są naprawdę piękne :D Może sama się skuszę ;-)

add1cted

Posty: 35

 
Kocham witraże tak samo jak Ty, niemniej jednak nie wiem gdzie możesz się naczyć je tworzyć. Sama chciałabym się nauczyć. Jak się dowiesz co i jak to daj proszę znać, bo ja poszukuję niemniej jednak odnalazłam tylko jakiś kurs za ponad 4 tysiące złotych zaś tyle nie mam :/ Może tak do dwóch tysięcy gdyby się coś znalazło. Ważne też żeby dało się praktykować zaś nie tylko uczyć z książek.

Pozdrawiam!

@MarcusKing

Posty: 32

 
Materiały do zdobienia witraży kupowałam w sklepie w krakowie, niemniej jednak to nie jest ich stały asortyment więc nie mogę cię zagwarantować, że coś dostaniesz, niemniej jednak widzę że Ty z Wawy jesteś, więc polecam Ci poszukać takiego sklepu. Skoro u mnie był to u ciebie też będzie. A jak nie odszukasz w okolicy to poprzeglądaj w necie, może coś odszukasz. No w końcu to witraże zaś nie jakieś tajne dane :P pewno ktoś się tym zajmuje.

MangoOo

Posty: 26

 
Nie wiem gdzie można nauczyć się fusingu, jednak w sieci jest chyba jakiś sklep który będzie posiadał te produkty, jakie ciebie interesują. Ogólnie według mnie to trzeba patrzeć na forach jakie są dobre firmy. Jak ze wszystkim – jak zła jakość, to i tak nic z tego nie zrobisz. Sprawdź w Google najlepiej.

Virgo

Posty: 37

 
Kocham witraże tak samo jak Ty, niemniej jednak nie wiem gdzie możesz się naczyć je tworzyć. Sama chciałabym się nauczyć. Jak się dowiesz co i jak to daj proszę znać, bo ja szukam niemniej jednak znalazłam jedynie jakiś kurs za ponad 4 tysiące złotych zaś tyle nie mam :/ Może tak do dwóch tysięcy gdyby się coś odszukało. Istotne też żeby dało się praktykować zaś nie jedynie uczyć z książek.

Pozdrawiam!

AdamDzii

Posty: 36