Kursy online, warto ?

Kursy online, warto ?

Dzień dobry. Ile trzeba orientacyjnie zapłacić za kursy online, jakie byłby naprawdę porządnej jakości? Wiem, iż poniektóre kursy są dostępne za darmo, jednakże jakość szkolenia jest dość mizerna.

Marti

Posty: 6

 
Ze sporą rezerwą traktuję szkolenia online, które są dostępne na rozmaitych stronach internetowych. Czasami mam niepewność czy zawarta w nich wiedza jest sprawdzona.

pawel253

Posty: 4

 
Jestem świadomy, iż Internet proponuje liczne szkolenia online. Twardy orzech do zgryzienia mogą mieć jednak klienci, którzy muszą dokonać wyboru konkretnego szkolenia. Należałoby dogłębnie przemyśleć tą kwestię, aby w przyszłości nie żałować straconego czasu.

hyzio

Posty: 7

 
Długo wahałem się nad tym czy wykupić pożądane przeze mnie kursy na DVD. Później postanowiłem zaryzykować i to ryzyko mi się opłaciło. Szlifuję teraz swoją wiedzę, rozwijam się.

serwetAA

Posty: 10

 
Definitywnie najlepsze video kursy w sieci odnajdziecie na tej stronie WWW: http://www.abc-wiedzy.pl. Regularnie ją odwiedzam i jeszcze nigdy nie zawiodłem się jakością kursu, który z reguły prędko zapewnił mi przyswojenie wiedzy w konkretnym temacie.

matek562

Posty: 10

 
Jestem stuprocentowo pewna, że kursy na DVD dają dobre rezultaty. Polecam jednak unikać darmowych kursów, które nie niosą za sobą wysokiej jakości.

Black_Riot

Posty: 17

 
Nie mam żadnych wątpliwości, że kursy na DVD pozwalają bezdyskusyjnie rozwinąć umiejętności. Czasami trwa to jednak dłużej niż w przypadku kursów, które odbywają się „na żywo”. Widzę, że na tym forum dyskusyjnych znalazłoby się dużo osób, którym kursy w formie płyt DVD odpowiadają w 100%.

pawel253

Posty: 16

 
Doceniam niektóre kursy online, jakie są przygotowane w sposób doświadczony. Dodam, że korzystam zarówno z darmowych, jak i płatnych kursów. Wszystkie dają efekt.

gregcie@

Posty: 11