Kursy językowe warszawa

Kursy językowe warszawa

Proszę Państwa, znajdę w Warszawie szkołę językową posiadającą akredytację ETS i realizującą profil nauczania w stosunkowo niewielkich grupach? Zależy mi, aby w krótkim terminie poprawić zdolności językowe.

zpox

Posty: 27

 
Warto iść do grupy, a nie na indywidualne zajęcia, ponieważ po wstępnym kontakcie można razem prowadzić konwersacje. W końcu żyjemy w świecie multimedialnej komunikacji. Ja ze swoimi znajomymi z kursów językowych non stop gadam po angielsku :)

Babuska4

Posty: 22

 
Zajęcia w niewielkich grupach kosztują mniej (do 20 zł/45min), a mają taką samą efektywność, jak indywidualne konsultacje według mnie. Poza tym można jeszcze wspólnie się uczyć, pod warunkiem, że masz trochę czasu.

Zydek

Posty: 23

 
Ja przed zapisaniem się na standardowy kurs językowy zainstalowałem sobie pakiet lekcji multimedialnych, żeby zyskać na wiedzy. Bałem się porażki, ale nic jednak nie zastąpi indywidualnego kontaktu z lektorem.

NoweCzasy

Posty: 21

 
Sam kurs i szkoła to jeszcze nic. Chodzi moim zdaniem głównie o podejście lektora do kursanta. Najlepiej porozmawiać z kilkoma nauczycielami, albo przejść lekcję próbną i zobaczyć, czy w ogóle masz, tzw. „chemię”.

Facio

Posty: 28

 
Mogę ci polecić szkołę językową Manhattan w Warszawie (www.manhattan-edu.pl). Wystarczy, że powiesz na czym ci najbardziej zależy, a oni zrobią kurs dopasowany do twoich indywidualnych potrzeb. Według mnie teraz najlepsza opcja, a byłem już w wielu szkołach (niestety). Manhattan ma niewiele reklam, typowo komercyjnych. Tam wiele osób się zna, chodzą całymi paczkami i polecają sobie najlepszych lektorów. Świetna sprawa!

BigM92

Posty: 18

 
Realizuj tylko kurs językowy z nastawieniem na konwersacje w realnych sytuacjach i kieruj się w stronę jakiegoś certyfikatu. Jeżeli masz pracować w Warszawie na jakimś poważnym stanowisku musisz zapewnić sobie papier potwierdzający kwalifikacje.

NoweOblicze

Posty: 16

 
Warto wykupić próbne lekcje w kilku szkołach, a dopiero później podjąć ostateczną decyzję o współpracy.

kry7

Posty: 11