Studio tańca w Gliwicach, warto ?

Studio tańca w Gliwicach, warto ?

Możliwe jest waszym zdaniem nauczenie się tańczenia w sytuacji, gdy jestem już dorosłą osobą? Chciałbym posiąść bowiem właśnie tę umiejętność, ponieważ sądzę, że pomoże mi ona w bardzo wielu kwestiach.

WalSystem

Posty: 4

 
Mój syn przez krótki czas uczęszczał do szkoły tańca: http://www.3arte.pl, i nauczył się naprawdę wiele. Niestety późniejszy brak czasu nie pozwolił mu na kontynuowanie nauki co nie zmienia faktu, że bardzo chwalił zajęcia.

Lupusx

Posty: 6

 
Moim zdaniem jak najbardziej należałoby uczyć się tańca. Jest to naprawdę bardzo przydatna umiejętność głównie dla ludzi, które dość wielokrotnie postanawiają tańczyć na imprezach. Dzięki takiemu podejściu są w stanie świetnie poradzić sobie na parkiecie i pozostawić bardzo dobre wrażenie.

Złoty

Posty: 10

 
Uważam, iż najistotniejsze w tańcu to nie wstydzić się swoich ruchów. Osoba, jaka się wstydzi nawet w szkole tańca nie nauczy się tańczyć niezmiernie dobrze, gdyż będzie niezmiernie sztywna.

Wertastable

Posty: 26

 
Znam kilka ludzi, które miały problem z tańczeniem i po udaniu się do szkoły tańca radziły sobie znacznie lepiej. Przede wszystkim czuły się na parkiecie znacznie pewniej i przede wszystkim były w stanie na imprezach radzić sobie niezwykle dobrze i znakomicie spędzać na nich czas.

Klara323

Posty: 4

 
Osobiście nigdy nie chodziłem do szkoły tańca, a myślę, że na parkiecie radzę sobie dość dobrze. Moim zdaniem zatem taniec nie jest bardzo mocno uzależniony od samej szkoły tańca.

rwa barkowa bielsko biała

Posty: 11

 
Jeżeli uważasz, że szkoła tańca jest w stanie bardzo mocno pomóc Ci w wejściu w posiadanie tej umiejętności to moim zdaniem warto udać się do tego typu szkoły tańca. Być może faktycznie dzięki temu staniesz się doskonałym tancerzem.

repta32

Posty: 20

 
Obecnie taniec wśród młodych osób został bardzo mocno zmodyfikowany wobec klasycznych zasad. Dlatego też nie jest konieczne uczenie się określonych stylów tańca. Wystarczy bowiem postawić na swobodę ruchów i poznanie kilku podstawowych kroków, aby świetnie radzić sobie na parkiecie.

bruklin187

Posty: 4