worki obciążeniowe, gdzie kupię ?

worki obciążeniowe, gdzie kupię ?

Szukam tabletek quickphos taniej. Może gdzieś w sklepie internetowym można kupić je taniej. Jak coś, to piszcie, bo sprawa jest pilna. Nie mogę pozbyć się kretów w ogrodzie, a jak przyjdzie sezon, to już będzie je dużo trudniej wytępić.

dzejs

Posty: 1

 
To może polecisz jakiś porządnej klasy nawóz, najlepiej producenta, który ma renomę. Słyszałem, iż Intermag ma wiele zwolenników. Nawet wszedłem sobie na ich stronę firmową i poczytałem, widać, iż to dobra marka, lecz może jeszcze coś polecacie w tej kwestii. Czekam, bowiem jestem młodym rolnikiem, któremu brakuje wiedzy i praktyki.

Annaaa12

Posty: 4

 
Mam pytanie, z jakiego nawozu Intermnag korzystacie, jeśli chodzi o startowe nawożenie? Mam dylemat, ale podobno to najlepsza marka i nie chciałbym korzystać z czegoś mniej skutecznego. Może jest tu ktoś doświadczony, kto poradzi. Cenowo wiem, że to nie będzie tanio, ale widzę, że w sklepie internetowym są niższe ceny.

Ryszardzik3

Posty: 4

 
Fakt, iż w danym sklepie rolniczym nie ma chińskich produktów, byłby dla mnie wielkim zadowoleniem ;) Nawet fliz ochronny ostatnio nabyłem made in china :D

Bialy_Wilkos

Posty: 10

 
A ja chętnie poznałbym opinie o quickphos, bo z tego, co się dowiadywałem, podobno wystarczy jeden zabieg, żeby się pozbyć gryzoni w ogrodzie. Jak coś, możecie pisać i polecać ewentualnie jeszcze inne produkty, które są pomocne w walce z kretami i najlepiej od razu jakiś sklep, żeby nie było problemu z zakupem środka.

23-Obert

Posty: 10

 
Intermag to najlepszy nawóz bez różnicy na jaką odmianę, a jednocześnie skład się zdecydujesz. Najtaniej kupisz w sklepie internetowym. Często mają promocje, więc może być jeszcze taniej.

Radziu

Posty: 5

 
Najtaniej i najlepsze worki obciążeniowe można kupić tutaj https://rokicki.pl/Pielegnacja-i-hodowla-zwierzat/Sznurek-siatka-folia/Siatki-Rolnicze-i-Ochronne/Worki-obciazeniowe-NA-DRUT-pryzmy-do-siatki-ochronnej.html. Sklep polecam, bo tu jest wszystko i to dużo taniej niż w typowych sklepach czy centrach. Można zaoszczędzić. Polecam.

CzarnyBlant

Posty: 2

 
Za środek na krety quickphos będziesz musiał zapłacić coś powyżej 100 pln, niemniej jednak to tabletki, jakie są skuteczne i wobec tego ja też wybrałem właśnie ten preparat. U mnie też wystarczyła jedna fumigacja. Szczerze polecam.

3

Posty: 5