Jaki tablet graficzny

Jaki tablet graficzny

Witam serdecznie. Szukam dobrego tabletu graficznego który głównie będzie służył do obróbki edycji zdjęć. Z jaką marką i jakim modelem macie szczególnie dobre doświadczenia? W kwestii ceny...do 300 złotych da się dostać coś naprawdę fajnego?

Yuri20 

Posty: 1

 
Ja obrabiam zdjęcia na tablecie graficznym i coraz lepiej mi to idzie choć początki nie były łatwe. Najpierw trzeba rękę i też umysł oswoić :) na początku mi pióro wypadało z ręki i też pod względem graficznym to bardziej wychodziły bohomazy niż ładne estetyczne foty.

omen100

Posty: 3

 
Na pewno dużym plusem w sporej ilości tabletów są pióra która się nie rozładowują. Duże ułatwienie nie trzeba jeszcze pióra dodatkowo podładowywać.

Al3-56

Posty: 20

 
No ja też mam pytanie odnośnie wyboru tableta. Co myślicie o cenach? Czy zawsze im droższy model tym obiektywnie lepszy technicznie czy jednak jakość z ceną wcale nie muszą iść w parze jeśli chodzi o modele graficzne?

Hihi_WWW

Posty: 12

 
To prawda że rynek tabletów graficznych mocno poszedł ostatnio do przodu. Rozpiętość cen i co za tym idzie rozpiętość parametrów jest bardzo szeroka, równie dobrze można kupić sprzęt za sto zł z małym ogonkiem jak i za grube tys.

wisła1905

Posty: 7

 
Też się namyślam nad zakupem tabletu graficznego ale póki co ciągle jestem na etapie researchu i porównywania sobie różnych modeli i opcji. Jest tego dużo.

turysta00

Posty: 9

 
Moja bratowa chce dostać w prezencie urodzinowym taki tablet, akurat będzie obchodziła okrągłe urodziny bo 40 tkę także zapowiada się większa impreza i też ten prezent byśmy chcieli z mężem lepszy jej kupić. Coś podpowiecie?

namok

Posty: 10

 
Tak się zastanawiam czy lepiej kupić tablet graficzny z łączeniem z kabla czy bezprzewodowo. Jakie macie doświadczenia? Czy faktycznie taki zdalny dostęp będzie lepszy czy jednak kabel jest pewniejszą opcją?

Jasio234

Posty: 3

 
Można znaleźć ciekawe tablety graficzne w sklepie internetowym http://www.mirapolnext.pl. Polecam ich. Dobre uczciwe doradztwo wiedzą co sprzedają można się dopytać o technikalia. Ja pracuję od jakiegoś czasu na zamówionym tutaj XP Pen 22 pro i bardzo sobie chwalę. TO jest już wyższa półka i na pewno nie jest to tablet na prezent urodzinowy dla dziecka itp. :)

Ymooo2

Posty: 2

 
Myślę że ogólnie popularność tabletów graficznych będzie rosnąć. Ciekawe czy za jakiś czas nie trafią do szkół zamiast zeszytów i długopisów. Wszystko zmierza w kierunku coraz większej cyfryzacji.

AliBli4

Posty: 17