cashback Tipli

cashback Tipli

Witam, cześć! Potrzebuję namiaru na jakiś dobrze prowadzony klub zakupy, szukam zniżek głównie na Aliexpress, bo w sumie chyba najczęściej robię tam zakupy od ostatniego roku...

erbis

Posty: 2

 
Korzystam z cashbacku w klubie Tipli od jakiegoś czasu. Na portalu tipli.pl masz ich całą ofertę. Można korzystać z rabatów na Aliexpress, Dawandę, Booking, Bon Prix ogólnie mają tych firm sporo do wyboru, więc nie ważne czy kupuję ciuchy, komsetyki czy sobie po prostu hotel rezerwuję to mogę z rabatów korzystać. Podoba mi się tutaj właśnie ta wszechstronność oferty.

adam_r

Posty: 4

 
Nawet jak zwrot jest parę procent to zawsze warto z takich cashbacków korzystać, tylko tak widzę po ludziach, że jak mają dostać zwrotu 2 proc to im się często nie chce w to w ogóle bawić, a jednak jak to mówią – grosz do grosza i się uzbiera, więc zawsze warto moim zdaniem.

Klarka34

Posty: 11

 
Sama bym chętnie zaczęła taniej kupować bo nie ukrywam, że dużo zamawiam przez internet i to praktycznie wszystko od kosmetykow, przez ubrania na agd i elektronice kończąc...także myślę, że rocznie sporo pieniędzy zostawiam właśnie w sklepach internetowych. Więcej niż w stacjonarnych.

TomekK

Posty: 8

 
Warto szukać kodów, są na różnych stronach w sieci rozparcelowane. A co do klubów zakupowych to jeszcze nigdy z takiej opcji nie korzystałam, ciekawe na ile te zwroty są faktycznie robione, jak długo się na pieniądze czeka itp.

Anno Domini

Posty: 3

 
Aj...na promocje to ja jestem bardzo łasa ;)) Ale często mam wrażenie żę jak już gdzieś są obniżki – zwłaszcza w sieciówkach – to oni wcześniej te ceny pompują żeby potem móc z pompą z nich zejść i niby tanio sprzedać.

wragler00

Posty: 9