lubiana kaszub, polecicie sklep?

lubiana kaszub, polecicie sklep?

Dzień dobry. Mam nadzieję, że pomożecie mi wybrać jakąś szczególnie polecaną zastawę stołową z porcelany. Co sądzicie na temat serwisu Lubiana Kaszub? Mnie się podoba, a jakie są wasze opinie? Z góry bardzo dziękuję.

woo_oow

Posty: 1

 
Na pewno sprawdzę :) Muszę poszukać jakiegoś rzeczywiście taniego sklepu z porcelaną. Jak ostatnio znalazłam kolekcję Chodzież Iwona, to się przeżegnałam. Może to akurat w tym sklepie taka cena. Wiem jednakże, iż na ten zamiar muszą przeznaczyć trochę grosza :D

kdeel32

Posty: 16

 
Jeśli chodzi i kolekcję Chodzież Maria Teresa, to jest naprawdę przecudownym wyborem. Kupiła, gdy moja córa miała komunię. Służy nam od dobrych paru lat i przez cały czas wygląda jak nowa. Szczerze polecam.

derbuś56

Posty: 11

 
Mnie również wpadł w oko ten fason. Sztućce Gerlach Celestia to rzeczywiście synonim najwyższej jakości. Podobno niezniszczalne. W końcu będzie sobie trzeba na coś takiego pozwolić. Przez internet można kupić dużo taniej, więc jak coś, to możecie polecić jakiś sprawdzony sklep.

kombo87

Posty: 13

 
Sztućce Gerlach Celestia znajdziesz w dobrych sklepach internetowych. Polecam hurtownie z takim wyposażeniem. Tam na pewno nie znajdziesz żadnej podróbki. Sprawdź sobie wcześniej opinie o sklepie.

KKarlowiec

Posty: 2

 
Nad wyborem porcelany do domu trzeba się dobrze zastanowić. Ja wybrałam taką, która sprawdzi się nie tylko od święta, ale będę z niej mogła korzystać również na co dzień. Zobacz sobie Duo porto porcelanę. Może ci się spodoba.

21gregorek

Posty: 12

 
Chodzież Maria Teresa polecam głównie osobom, jakie cenią sobie klasyczne rozwiązania w domu. To naczynia z delikatnymi reliefami i nie ulega wątpliwości w kolorze białym. Pasują na co dzień, ale też można użyć ich jako odświętnej porcelany na stół przy nadzwyczajnej okazji. Linia ma dużo dodatkowych naczyń.

Vez

Posty: 18

 
No właśnie. Podobnie jest, jeżeli weźmiemy pod uwagę sztućce. Gerlach Celestię mam od dużo lat i wciąż niezmiernie ładnie się prezentuje. Nie oszczędzam tych sztućców na wyjątkowe okazje. To po prostu niezmiernie porządnej jakości wyrób ze stali nierdzewnej, który polecam każdemu.

eror81

Posty: 2

 
Polecam ten sklep internetowy https://hurtowniaporcelany.pl/46-chodziez-maria-teresa. Mają tu kolekcję naczyń Chodzież Teresa, ale też wiele innych linii, które sprawdzą się do codziennego użytku oraz na specjalne uroczystości i przyjęcia.

moccc45

Posty: 5

 
Muszę dokładnie zapoznać się z ofertami porcelany. Wiem, że Chodzież i Lubiana to nadzwyczajne marki, jakim należałoby zaufać. Niemniej jednakże kusi mnie również kolekcja naczyń Krzysztof Fryderyka. Podoba mi się wykonanie i sam projekt. Muszę przemyśleć decyzję :)

Penio

Posty: 4